مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

کتاب گنجینه سخن منتشر شد.

کتاب گنجینه سخن نوشته حجت الاسلام و المسلمین علی رشیدی کهلان توسط نشر عاصم منتشر و راهی بازار نشر شده است. این‌کتاب دومین اثر نوینده است که توسط انتشارات عاصم منتشر می شود.

کتاب گنجینه سخن

نویسنده در بخشی از پیشگفتار کتاب می نویسد:

نام این کتاب را «گنجینه سخن» گذاشتم که حاوی نکات متنوع و مطالب مفید علمی، اخلاقی، طبی، تاریخی، اعتقادی و دانستنی‌ها، این مجموعه که از هر چمن گلی است و گلچین بیش از نود جلدکتاب ارزشمند می‌باشد. بنده به این نتیجه رسیده‌ام هرکس درزندگی به اندازه وسع و توان خود آثار و ثمری نداشته باشد ضررکرده وباخته است. فرصت‌ها چون ابر بهاران در حال گذرند و هیچ گاه باز نمی‌گردند.

وی در بخش دیگری از پیشگفتار آورده است:

بعد از اتمام کتاب یکصد و ده نکته ارزشمند و ۳۱۳ نکته گهربار، به توفیق الهی و عنایت حضرت بقیّة الله الاعظم ارواحنا له الفداه، تصمیم گرفتم یادداشت‌های مختلفی که در دفترچه‌ها نوشته بودم به آن‌ها سروسامان داده بخشی از آن‌ها را در کتابی به علاقمندان و شیفتگان علم و دانش تقدیم نمایم. عرفا گویند: «اهل دل را دو خصلت باشد دل سخن پذیر و سخن دل پذیر» امیدوارم این نوشتار سخن دل پذیر باشد برای خوانندگان. و در حقیقت تحفه‌ی سعادت است برای اهل دل.

نویسنده کتاب گنجینه سخن در ادامه پیشگفتار می نویسد:

روزگار ما، روزگار شتاب است. دیگرکتاب های حجیم و مطالب و داستان‌های طولانی را نمی‌خوانند. فقط عده‌ی کمی از اهل تحقیق و پژوهش، کتاب‌های قطور را مطالعه می‌کنند. بنابراین نوشتن مطالب کوتاه با معانی بلند و پرمحتوا از اهمیت خاصی برخوردار است. روزی یکی از نویسندگان، شخصی را در حال خوردن ساندویچ دید به طوری که همزمان کتاب کوچک جیبی را مطالعه می‌کرد؛ به ذهنش خطور کرد که اگر این کتاب بزرگ و قطور بود, این شخص به مطالعه‌ی آن نمی‌پرداخت. بنابراین بعد از آن تصمیم گرفت کتاب‌هایش را به صورت خلاصه بنویسد. ما هم تصمیم گرفتیم مطالب این کتاب طولانی نباشد و در کمترین زمان بشود از آن بهره برداری نمود و سعی ما بر این بود که نکات ناب، مفید، جذّاب، خلاصه و تأثیرگزار باشد.

کتاب گنجینه سخن با ۱۳۴ صفحه رقعی در شمارگان ۵۰۰ نسخه و قیمت ۲۰ هزار تومان منتشر شده است.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *