مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

کتاب پاسخ به سوالات اعتقادی منتشر شد.

کتاب پاسخ به سوالات اعتقادی

کتاب پاسخ به سوالات اعتقادی نوشته حسین خادم حسینی توسط نشر عاصم منتشر شد. این کتاب به عنوان دومین کتاب نویسنده است که توسط انتشارات عاصم منتشر می شود.

کتاب پاسخ به سوالات اعتقادی

نویسنده در بخشی از مقدمه کتاب پاسخ به سوالات اعتقادی می نویسد:

نوشته‌ای که در اختیار شماست بخشی از پاسخ‌ها به یادداشت و سؤالات اعتقادی است که توسط محترمین جهت پاسخگویی به حقیر داده شد. به جهت اینکه یادداشت یاد شده شکل فراگیر بخود گرفته بود، بمنظور تلقی بقبول نشدن مطالب آن، مواردی از ایرادات و پاسخ‌ها با تعجیل آماده و تقدیم می‌گردد. پاسخ کامل به همه سؤالات مطرح شده، در فرصتی دیگر تقدیم خواهد شد.
امید که بلطف خالق متعال این نوشته وسیله‌ای برای هدایت، تحفه‌ای برای یوم تبلی السرائر و سبب جلب رضایت مولایمان حضرت بقیه الله الاعظم باشد.

وی در بخشی از متن کتاب پاسخ به سوالات اعتقادی آورده است:

ما تأسی کنندگان به اندیشه ناب توحیدی اهل بیت، بارها تذکر داده‌ایم که اندیشه اهل بیت را حق می دانیم و از آن دفاع می‌کنیم و نه رفتارهای ناهنجار شیعیان که همانگونه که امروز وجود دارد بصورت قهقرایی در زمان حضرات معصومین نیز وجود داشته است. هیچکدام از علماء و اعیان شیعه (رحمهم الله) رفتار شیعیان در هر زمانی را مساوی با درستی مکتب اهل بیت قرار ندادند. بلکه ملاک و معیار را مکتب اهل بیت قرار داده و رفتار را با آن می‌سنجند و این البته سخنی است که در تمام مکاتب این چنین است. رفتار پیروان را ملاک سنجش درستی اندیشه سُنی نمی‌گیرند.

نویسنده کتاب پاسخ به سوالات اعتقادی در ادامه می نویسد:

از این فرصت استفاده می‌کنم و یادآور می‌شوم نبایست میان اندیشه و کردار خَلط نمود. اندیشه از سنخ نظریات است اما رفتار و کردار از سنخ عملیات. حال ممکن است این عملیات مطابق با تئوری و نظریه و باشد و یا مطابق نباشد. ما در آشنایی با مکاتب، حتی مکاتب الحادی و مادی که به پیروان ایدلوژی نگاه نکرده بلکه در مورد خود ایده و نظریه قضاوت می‌کنیم، و با مراجعه به کتب دست اول آنها ـ نه روایات و نقل قولهای دسته چندم ـ افکار ایشان را نقد و یا تائید می‌کنیم. در منش خود تجدید نظر کنید. که در این صورت بایست حتی از دین (اعم از اسلام و مسیحیت و یهودیت) دست کشیده و لائیک (بی دینی) را انتخاب کنید. چرا که در هیچ آئین توحیدی تمام پیروان به آموزه‌های آئین خود عمل نمی‌کنند.

کتاب پاسخ به سوالات اعتقادی با ۱۵۰ صفحه وزیری در شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۲۰ هزار تومان منتشر شده است.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *