کتاب غلبه بر بیش فعالی در بزرگسالان منتشر شد.

کتاب  غلبه بر بیش فعالی در بزرگسالان اثر روانشناس مشهور فیل بویسیر با ترجمه خانم نیلوفر علیمحمدی توسط نشر عاصم منتشر شد. این کتاب که یکی از کتابهای مطرح در حوزه درمان بیش فعالی بزرگسالان است به تازگی روانه بازار نشر شده است. این‌کتاب اولین اثر مترجم است که توسط انتشارات عاصم منتشر می شود.

کتاب  غلبه بر بیش فعالی در بزرگسالان

مترجم در بخشی از پیشگفتار کتاب  غلبه بر بیش فعالی در بزرگسالان می نویسد:

دانش روانشناسی با سرعتی چشمگیر درحال پیشرفت می‌باشد و در همین راستا منابع آموزشی نیز دچار تغییر و تحول می‌شوند. از میان مباحث مختلف و قابل بحث علم روانشناسی مبحث بیش فعالی در کودکان و بزرگسالان از بخش‌های مهم علم روانشناسی است؛ چرا که عدم بینش در این مورد باعث آسیب‌های بیشتری به افراد خواهد شد.

وی در بخش دیگری از پیشگفتار کتاب  غلبه بر بیش فعالی در بزرگسالان آورده است:

به همین سبب برآن شدم تا یکی از کاربردی‌ترین کتاب‌های در این زمینه را ترجمه کرده تا مردم سرزمینم ایران از آن بهره مند شوند و مطالعه‌ی آن برای خوانندگان هموارتر باشد. این نوشتار اگر بتواند به اندازه‌ی سر سوزنی در بینش و نگاه به افراد بیش فعال کشورمان مفید واقع شود برای من کافی است.

فیل بویسیر، نویسنده کتاب  غلبه بر بیش فعالی در بزرگسالان نیز در بخش معرفی کتاب می نویسد:

اگر این کتاب را می‌خوانید، احتمالاً مغز شما یا کسی نزدیک به شما با بیش‌فعالی و کمبود توجه در بزرگسالی سر و کار دارد و موجب بسیاری از علائم و عوارض بیش‌فعالی می‌شود. بیش‌فعالی بزرگسالی می‌تواند باعث هر چیزی شود، از تصمیم‌های بدون ‌فکر و سریع گرفته تا تأخیرهای مزمن و تحریک‌پذیری و این عوارض زیادی را برای کسانی که زندگی می‌کنند دارد. این کتاب نه تنها به شما در کاهش اثر بیش‌فعالی کمک می‌کند، بلکه موجب ایجاد مهارت‌های ذهنی شما برای غلبه بر این علائم در طول مدت زمان می‌شود. زندگی پیچیده است و ما به عنوان انسان بسیاری از توانایی‌های پیچیده شناختی را که به ما کمک می‌کنند تا از پس سختی‌های زندگی روزمره برآییم، تکامل داده‌ایم. از زمانی که بچه‌ایم مشاهده می‌کنیم افراد، رویداد‌ها و اتفاقات در شرایط متنوعی قرار می‌گیرند و به آنها مناسب‌ترین پاسخ و مؤثر‌ترین حالت، جواب می‌دهد. این شامل پاسخ کلامی یا رفتاری ساده در جواب به درخواست‌ها و جمله‌های دیگران است و همچنین شامل رفتار‌های پیچیده‌تری مانند برنامه‌ریزی، انجام وظایف، تعیین اهداف و مدیریت احساسات ما می‌شود.

کتاب  غلبه بر بیش فعالی در بزرگسالان با ۱۸۸ صفحه وزیری در شمارگان ۵۰۰ نسخه و قیمت ۵۰ هزار تومان منتشر شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما