کتاب با اجازه بزرگترها منتشر شد.

کتاب با اجازه بزرگترها نوشته عبدالرضا آذرکردار توسط نشر عاصم منتشر شد. این کتاب به عنوان اولین کتاب نویسنده است که توسط انتشارات عاصم منتشر می شود.

کتاب با اجازه بزرگترها

نویسنده در بخشی از مقدمه کتاب با اجازه بزرگترها می نویسد:

ازدواج یکی از سنت‌های الهی می‌باشد که به تعبیر پیامبر گرامی اسلام: هیچ بنایی در اسلام، نزد خداوند عزوجل، محبوب‌تر از ازدواج نیست. قطعاً ازدواجی نزد اسلام محبوب است که همراه با شناخت و آگاهی باشد و از جمله راه‌های شناخت: تفکر، مطالعه و مشورت می‌باشد. و در راستای افزایش شناخت جوانان به مسئله ازدواج کتاب‌های زیادی نوشته شده و مراکز متعددی برای مشاوره دایر گردیده است.

وی در بخش دیگری از مقدمه کتاب با اجازه بزرگترها آورده است:

با توجه به اهمیت جایگاه مشاوره در امر ازدواج جوانان سبب گردید که برای ترغیب و تشویق آنان به مشورت روایتی متفاوت از یک جلسه عقد بیان نماییم و به برخی سؤالات احتمالی پاسخ دهیم. در اینجا بیشتر تاکید بر مشورت از بزرگتر ها و ایجاد انگیزه برای مراجعه به مراکز مشاوره شده، به سبب اینکه تجربه افراد هنگام ازدواج کم و یا کافی نمی‌باشد و وقتی در اموری همچون ازدواج شناخت بیشتر باشد خطاء کم می‌شود. و برای درک بهتر پرسش و پاسخ‌ها از سؤال‌های عروس و داماد جلسه عقد استفاده شده است.

نویسنده کتاب با اجازه بزرگترها در ادامه می نویسد:

این کتاب ابتدا با روایت جلسه عقد آغاز و در ادامه شخصی وارد گفتگو می‌شود ومطرح می‌کند با اجازه کی؟ بزرگ‌ترها؟ وبه اهمیت مشورت گرفتن از بزرگتر ها پرداخته و بعد از آن به چرایی و چگونگی ازدواج می‌پردازد. و برای همراه نمودن خواننده در مباحث نظرات او را می‌پرسد، وتوصیه می‌شود نظرات خود را بیان نمایید.
کار پیش رو آغاز حرکت و دارای نواقصاتی می‌باشد که امید است صاحب نظران با نظرات خود ما را در ادامه این راه یاری نمایند.
و درپایان از همه کسانی که در آماده شدن این اثر همکاری کردند سپاسگزاری می‌کنم به ویژه از برادرگرامی غلامرضا نوادری که در امور پژوهشی مرا یاری نمودن. وهمچنین از مادر عزیزم که دعای خیرشان بدرقه راهم بود و سپاس از همسرم که در این مسیر مرا همراهی نمود.

کتاب با اجازه بزرگترها با ۶۴ صفحه پالتویی در شمارگان ۵۰۰ نسخه و قیمت ۳۰ هزار تومان منتشر شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما