مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

کتاب آثار و خواص سوره های قرآن منتشر شد.

کتاب آثار و خواص سوره های قرآن

کتاب آثار و خواص سوره های قرآن  نوشته حجت الاسلام و المسلمین محمد بدری توسط نشر عاصم منتشر شد. این کتاب به عنوان اولین کتاب نویسنده است که توسط انتشارات عاصم منتشر می شود.

کتاب آثار و خواص سوره های قرآن

نویسنده در بخشی از مقدمه کتاب آثار و خواص سوره های قرآن می نویسد:

پناه بردن به دامن قرآن بعنوان کتاب زندگی از نیازهای جدی برای جامعه اسلامی است و امروزه با پیشرفت‌های بشری و آماج فرهنگ غلط غرب و تغییر وتحولات سریع جوامع بشری ضروریست قرآن و فرهنگ قرآنی نقش خود را به خوبی ایفاء نماید تا مبادا در این غافله پیشرفت‌های بشری پیروان این فرهنگ عقب بماند. و لذا این موضوع ما را بر آن داشت که کتابچه‌ای کاربردی در مورد آثار و خواص آیات و سور قرآن که بتوان آن را همراه داشت و حمل آن راحت بوده و همیشه در دسترس باشد تدوین نمایم به امید آنکه این اثر، گامی در تحقّق هر چه بیشتر فرهنگ قرآنی و ترویج این فرهنگ جاویدان بوده و موجب تعالی و پیشرفت آن به شمار آید.

وی در بخش دیگری از متن کتاب آثار و خواص سوره های قرآن آورده است:

تمام سوره‌های قرآن دارای خواص زیادی است که دانستن آن‌ها می‌تواند در حل مشکلات زندگی کارگشا باشد. که در این بخش بطور اجمال به برخی از آنها اشاره می‌گردد و در بخش بعدی اندکی بیشتر در این باره بحث خواهد شد.

نویسنده کتاب آثار و خواص سوره های قرآن در ادامه می نویسد:

امیرالمؤمنین فرمود: از پیغمبر خدا شنیدم که فرمود:
«به تحقیق خدای متعال به من گفته: ای محمد به تو هفت آیه از مثانی و قرآن عظیم داده‌ایم. پس فاتحه الکتاب را جدا کرد و بر من منت گذاشت آن را در برابر قرآن عظیم قرار داد. و به تحقیق فاتحه الکتاب بهترین چیزی است که در گنج‌های عرش است و خدای عزوجل این سوره را به طور اختصاصی به محمد داد و بدین سبب او را با عزت کرد و هیچ یک از پیغمبرانش را با او در این فضیلت شریک نکرده ست به جز سلیمان که خدای تعالی به او «بسم الله الرحمن الرحیم» را از فاتحه الکتاب داده است و از بلقیس حکایت کرده که گفت: به درستی که نوشته‌ای عزیز و گرامی از سلیمان به من رسیده است و نوشته این است که هر کس «بسم الله الرحمن الرحیم» را بخواند و به محمد و دوستی اهل بیت او اعتقادداشته باشد و ایمان قلبی و ظاهری به ایشان داشته باشد خداوند به ازای هر حرفی که از آن تلاوت می‌کند ثوابی بهتر از دنیا و هر آنچه از مال‌ها و خوبی‌ها در آن است به او می‌دهد و کسی که به صوت خواننده این سوره گوش دهد ثوابش مانند کسی است که این سوره را می‌خواند پس هر یک از شما باید بسیار کوشش کند تا این ثواب و پاداش را به دست آورد که غنیمیتی است که نباید از آن گذشت تا حسرت و افسوس آن بماند.» (تفسیر البرهان ج ۱ ص ۱۰۴)

کتاب آثار و خواص سوره های قرآن با ۲۳۶ صفحه پالتویی در شمارگان ۵۰۰ نسخه و قیمت ۲۵ هزار تومان منتشر شده است.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *