چگونگی تبدیل پایان نامه به کتاب + صفر تا صد هزینه‌ها

بدون تردید تبدیل پایان نامه به کتاب مزایای بسیاری را می‌تواند برای نگارنده آن در بر داشته باشد. از این رو بسیاری از اساتید و دانشجویان به سراغ انتشاراتی‌های معتبر هستند، تا پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنند. اما بسیاری از این افراد نحوه و چگونگی تبدیل پایان نامه به کتاب را نمی‌دانند.

باید بگوییم شرایط تبدیل پایان نامه به کتاب بسیار ساده است و نیازی به صرف زمان زیادی ندارد. می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن اصلاحات لازم را بر روی پایان نامه خود انجام دهید، و آن را به کتاب تبدیل کنید. در صورتی که چگونگی تبدیل پایان نامه به کتاب را نمی‌دانید، بهتر است به سراغ انتشاراتی‌های معتبری روید که این کار را برای شما انجام دهند. در این صورت می‌توانید هزینه‌های چاپ کتاب را محاسبه نموده و با مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب نیز آشنا شوید.

چگونگی تبدیل پایان نامه به کتاب

چگونگی تبدیل پایان نامه به کتاب توسط انتشاراتی‌های معتبر

بیشتر انتشاراتی‌های معتبر برای تبدیل پایان نامه به کتاب مراحل مختلفی را مد نظر قرار می‌دهند. از جمله این مراحل باید به موارد زیر اشاره نماییم تا از مزایای چاپ کتاب برخوردار شویم:

  • حذف تمامی فرضیات و بیان مسئله از پایان نامه در کتاب
  • بهتر است حتماً در پیشگفتار بیان شود که این مطلب برگرفته از پایان نامه است
  • بهترین شیوه برای به روز کردن کتاب، آوردن منابع جدید در انتهای کتاب است
  • بهتر است در انتهای کتاب بخش‌هایی از پایان نامه را آورده و آن را به عنوان منبع اصلی بیان کنید

تمامی این شرایط چگونگی تبدیل پایان نامه به کتاب را ساده نموده و منجر می‌شود تا کتاب مزایای بیشتری نسبت به پایان نامه برای نگارنده به همراه آورد. این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که برای کتاب شما تنها به مطالب و بخش‌های اصلی پایان نامه نیاز خواهید داشت.

البته در صورت استاده از ناشر توانمند همه این مراحل توسط کارشناسان این مجموعه انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما