مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

راهنما برای چگونه کتاب شعر چاپ کنیم

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه کتاب شعر چاپ کنیم و هزینه ها چقدر است؟چگونه کتاب شعر چاپ کنیم و هزینه ها را مدیریت کنیم؟
راهنما برای چگونه کتاب شعر چاپ کنیم

چگونه کتاب شعر چاپ کنیم و هزینه ها چقدر است؟

چگونه کتاب شعر چاپ کنیم سؤال بسیاری از افرادی است که دارای ذوق سرودن شعرهایی زیبا هستند و دوست دارند شعرهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. علاوه بر این که برای یک شاعر دیدن این که شعرهایش خوانده می شود بسیار لذت بخش است، از این که نظرات آن ها را در رابطه با اشعارش بداند نیز هیجانی شیرین در وجودش ایجاد خواهد کرد. اما موضوعی که برخی از شاعران به خصوص افرادی که برای اولین بار قصد چاپ کتاب خود را دارند، نگرانی به دلیل هزینه های چاپ کتاب است.

درست است که انجام شدن هر کدام از بخش هایی که برای مراحل چاپ کتاب انجام می شود، هزینه بر هستند اما برخی از مراکز چاپ کتاب مانند مراکزی نظیر سایت کتابستان به خوبی امکان انتشار کتاب را برای همه ی علاقه مندان به شعر و شاعری فراهم کرده اند. از مزایای چاپ کتاب در این مراکز بهره مندی از امکان پرسیدن تمام سؤال ها در زمینه ی هزینه ها و همچنین به دست آوردن پاسخ مناسب برای چگونه کتاب شعر چاپ کنیم خواهد بود. چون کارشناس های این قبیل انتشارات به دلیل تخصص خود می توانند مشاورهایی فوق العاده ارزشمند برای شاعران باشند.

راهنما برای چگونه کتاب شعر چاپ کنیم

چگونه کتاب شعر چاپ کنیم و هزینه ها را مدیریت کنیم؟

برای مدیریت هزینه ها کافی است شاعران در زمان مشورت با مشاوران انتشارات مورد نظر خود، بودجه ای را که برای چاپ کتاب شعر خود کنار گذاشته اند، به اطلاع مشاور برسانند. در این مرحله مشاور راهنمایی های لازم را برای گرفتن خدماتی که با بودجه ی آن ها هماهنگ باشد، به آن ها ارائه می دهد. اما توجه به یک نکته پیش از انجام هر کاری برای عزیزانی که قصد انتشار کتاب شعر خود را دارند، لازم است. برای این که در کار خود موفق شوند و متحمل ضرر مالی نشوند، حتماً قبل از انجام هر اقدامی نمونه ای از شعرهای خود را به مشاوران سایت ارائه بدهند تا راهنمایی های لازم برای اصلاح ایرادات موجود انجام شود. با اصلاح ایرادهای احتمالی، کتاب چاپ شده قطعاً موفق تر خواهد بود و هزینه ها نیز در مسیری درست مصرف می شوند.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *