مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

چگونه کتابمان را منتشر کنیم با کمترین هزینه؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه کتابمان را منتشر کنیم که از هزینه مناسبی برخوردار شود؟
چگونه کتابمان را منتشر کنیم

برای این که بدانیم چگونه کتابمان را منتشر کنیم ، اولین قدم یافتن یک انتشاراتی مناسب است. در کشور ما انتشاراتی های بسیاری وجود دارند که در زمینه چاپ کتاب فعالیت می کنند. تمامی این انتشاراتی که تمایل دارند که به آنها مراجعه نمایید. اما بهترین کار این است که شما به انتشاراتی که در حوزه فعالیتی شما کار می کند مراجعه نمایید.

مثلا ممکن است انتشاراتی که در زمینه چاپ کتاب های درسی فعالیت می کند، قادر باشد رمان شما را منتشر نماید. اما بدون تردید در توزیع کتاب با مشکل مواجه خواهد شد. پس یکی از مهمترین مراحل چاپ کتاب انتخاب انتشاراتی مناسب در حوزه فعالیتی شما است.

بیشتر افرادی که درگیر این سوال هستند که چگونه کتابمان را منتشر کنیم، به نمایشگاه های کتاب توجه نشان نمی دهند. به این که بعد از انتشار کتاب خود، غرفه عرضه کننده کتاب به چه زمینه ای اختصاص دارد. مسلما هر مخاطبی که به غرفه های کتاب مراجعه می کند، به دنبال خرید کتابی است که مد نظر دارد. پس شما نمی توانید رمان خود را در غرفه کتاب های درسی به بهترین نحو ممکن عرضه نمایید.

چگونه کتابمان را منتشر کنیم

چگونه کتابمان را منتشر کنیم که از هزینه مناسبی برخوردار شود؟

چندین راهکار برای کاهش هزینه های چاپ کتاب وجود دارد. اولین روش انتخاب بهترین عنوان و صفحه آرایی کتاب توسط خود مولف. این روش می تواند تا حدود زیادی هزینه های چاپ را برای مولف کاهش دهد. از سوی دیگر انتخاب انتشاراتی معتبر نیز می تواند در این زمینه شرایط خاصی را برای مولف به ارمغان آورد.

یکی دیگر از راهکارهایی که به ما می گوید چگونه کتابمان را منتشر کنیم، بیان شرایط انتشار در متن قرارداد است. می توانید تمامی خواسته های خود را انتشاراتی در متن قرارداد بیان کنید، و چاپ کتاب خود را به ان بسپارید. این راهکار سختی کار مولف را کاهش داده و مزایای چاپ کتاب را برای او افزایش می دهد.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *