مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

چگونه پایان نامه رو به کتاب تبدیل کنیم + امتیازات و هزینه ها

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه پایان نامه رو به کتاب تبدیل کنیم که قابلیت استفاده داشته باشد؟
چگونه پایان نامه رو به کتاب تبدیل کنیم

چگونه پایان نامه رو به کتاب تبدیل کنیم تا از مزایای چاپ کتاب بهره مند شویم؟ بدون تردید تبدیل پایان نامه های معتبر دانشگاهی به کتاب می تواند ذخایر تحقیقاتی کشور را افزایش دهد. علاوه بر آن سطح علمی بسیاری از دانشجویانی که به مطالعه این پایان نامه ها می پردازند را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

با وجود این که هزینه های چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب هر روز در حال افزایش است، اما نباید اجازه دهیم این مسئله امتیازاتی را که برای محقق به همراه میاورد را تحت تاثیر قرار دهد. بدون شک دانشجویانی که موفق به تالیف حداقل یک کتاب در دوران تحصیل خود شده باشند، می توانند در مصاحبه دکترا با رتبه بالاتری نسبت به دیگران پذیرفته شوند.

پس برای این که بدانیم چگونه پایان نامه رو به کتاب تبدیل کنیم لازم است راهنمای تبدیل پایان نامه به کتاب را مطالعه نماییم. مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب بسیار اسان است و تنها با اعمال تغییرات کوچکی می توانید به سرعت پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنید.

چگونه پایان نامه رو به کتاب تبدیل کنیم

چگونه پایان نامه رو به کتاب تبدیل کنیم که قابلیت استفاده داشته باشد؟

برای این که بتوانید پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنید، لازم است در مورد معیار های تبدیل اطلاعات داشته باشید. کتاب شما باید به گونه ای تالیف شود که قابلیت تدریس داشته باشد. علاوه بر آن باید موضوعی که برای پایان نامه خود انتخاب کرده اید جدید و مورد نیاز منطقه شما باشد.

در کنار این موارد باید پایان نامه شما نمره بالای مناسبی را در دانشگاه به دست آورده باشد. تنها در این صورت است که می توانید پاسخ سوال چگونه پایان نامه رو به کتاب تبدیل کنیم را بیابید. در کنار این موارد باید بگوییم پایان نامه مورد نظر باید از لحاظ علمی غنی باشد. حتی اگر موفق به کسب امتیاز از همایش های علمی و جشنواره ها نیز شده باشد، می تواند امتیازات بیشتری برای محقق به همراه داشته باشد.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *