مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

چگونه پایان نامه را به کتاب تبدیل کنیم + صفر تا صد هزینه ها

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه پایان نامه را به کتاب تبدیل کنیم با کمترین هزینه؟
چگونه پایان نامه را به کتاب تبدیل کنیم

اولین سوالی که دانشجویان و اساتید را پس از گردآوری پایان نامه درگیر می کند، این است که چگونه پایان نامه را به کتاب تبدیل کنیم ؟ آیا لازم است برای این کار فرایند و مراحل خاصی طی شود؟ بدون شک این مسئله در باور نخستین کاری دشوار به نظر می رسد.

اما باید بگوییم در صورتی که خودتان قادر باشید اصلاحات مهم را بر روی پایان نامه انجام دهید، می توانید از هزینه های چاپ کتاب بکاهید. در غیر این صورت با سپردن پایان نامه خود به یکی از انتشاراتی های معتبر، منتظر بمانید تا با پرداخت مبلغی کتاب شما به چاپ برسد.

با این کار می توانید از مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب دور شده و خودتان را از استرس راحت کنید. البته این که چگونه پایان نامه را به کتاب تبدیل کنیم مسئله حساسی است. چون اساتید و دانشجویان با تبدیل پایان نامه خود به کتاب، به مزایای چاپ کتاب دست خواهند یافت.

چگونه پایان نامه را به کتاب تبدیل کنیم

چگونه پایان نامه را به کتاب تبدیل کنیم با کمترین هزینه؟

برای این که کمترین هزینه ای برای تبدیل پایان نامه خود به کتاب بپردازید، لازم است خود از مراحل تبدیل پایان نامه مطلع باشید. مثلا می توانید با حذف بخش های سوالی و نتیجه گیری از پایان نامه موضوع کتاب خود را منسجم نمایید و تقریبا شکل بهتری به کتاب خود دهید.

علاوه بر آن لازم است برای تمامی بخش های کتاب خود یک عنوان مناسب انتخاب کنید، که این مسئله نیز می تواند در روند تبدیل کمک بسیاری به شما نماید. افرادی که به سراغ انتشاراتی های معتبر می روند تا پاسخ این سوال خود را بگیرند، که چگونه پایان نامه را به کتاب تبدیل کنیم، با اطلاعات مناسبی روبه رو می شوند.

زیرا کسب مشورت از یک انتشاراتی معتبر می تواند روند اصلاحات پایان نامه را سرعت ببخشد. در نهایت نیز کتاب بهتر و مناسب تری به چاپ برسد.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *