مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

چگونه پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنیم ؛ در چند مرحله؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنیم  و مهمترین مراحل آن کدام است؟
چگونه پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنیم

بدون تردید کسب اطلاع در مورد این که چگونه پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنیم می تواند برای بسیاری از دانشجویان و اساتید وقت گیر باشد. اما اگر مراحل مختلف تبدیل کتاب را بدانیم، به سرعت پس از نگارش پایان نامه و به اتمام رساندن ان می توانیم مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب را طی کنیم.

چگونه پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنیم

چگونه پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنیم  و مهمترین مراحل آن کدام است؟

از جمله مهمترین مراحلی که می تواند به ما در پاسخ به این سوال که چگونه پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنیم، یاری رساند، باید به آماده سازی فایل پایان نامه اشاره نماییم. اصولا افراد در این مرحله با مشکل خاصی مواجه نمی شوند. مگر این که حجم پایان نامه کم باشد.

در این حالت بیشتر محققان از ناشران و یا اساتید خود کمک می گیرند، تا تعداد صفحات پایان نامه خود را افزایش داده و به حداقل استاندارد چاپ کتاب برسانند. لازم  به ذکر است که بهترین روش برای انجام پایان نامه، ثبت آن در فایل ورد است. تا بتوان در زمان تبدیل آن به کتاب، هزینه های چاپ کتاب را کاهش داد.

یکی از نکات مهم در پاسخ به سوال مربوطه که چگونه پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنیم، باید به آن اشاره نماییم، صفحه آرایی کتاب است. توجه به این مسئله می تواند مزایای چاپ کتاب را افزایش داده و تاثیر گذاری کتاب را برای کاربران بهتر نماید.

صفحه آرایی کتاب در اصل به مقوله انتخاب درست و متناسب فونت، فاصله خطوط با یکدیگر، اندازه کلمات، فاصله خطوط با حاشیه، انتخاب تصاویر و نمودار های مناسب و … می پردازد. پس هرچه بهتر و بیشتر به صفحه آرایی کتاب توجه شود، می تواند امتیازات بیشتری را برای محقق به همراه داشته باشد. تبدیل پایان نامه به کتاب دشوار نیست، اما نیاز به صرف زمان و توجه زیاد دارد.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *