مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

مهمترین فاکتور های هزینه چاپ کتاب زبان انگلیسی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فاکتور های هزینه چاپ کتاب زبان انگلیسی چه هستند؟
چاپ کتاب زبان انگلیسی

در میان افرادی که اقدام به تبدیل پایان نامه های خود به کتاب می کنند، برخی هستند که ابتدا پایان نامه خود را به زبان انگلیسی ترجمه نموده، سپس اقدام به چاپ کتاب زبان انگلیسی می نمایند. اما آیا چاپ کتاب های فارسی و زبان انگلیسی از هزینه متفاوتی برخوردار است؟

برای این که در مورد هزینه چاپ این دسته از کتاب ها اطلاعات به دست آوریم، لازم است ابتدا بدانیم مهمترین فاکتور های چاپ کتاب زبان انگلیسی چه هستند؟ این که کتاب سیاه و سفید باشد یا رنگی، رقعی باشد یا وزیری و … همه می توانند در هزینه های چاپ کتاب تاثیر گذار باشند.

البته بسیاری از نوسندگان و مولفانی که در خصوص مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب اطلاعات دارند، به گونه ای عمل می کنند که این هزینه ها برای آنها به کمترین میزان ممکن کاهش می یابد. زیرا اگر بتوان تمامی موراد چاپ کتاب را در نظر گرفت، بدون تردید هزینه های آن را می توان کاهش داد.

چاپ کتاب زبان انگلیسی

فاکتور های هزینه چاپ کتاب زبان انگلیسی چه هستند؟

از جمله مهمترین فاکتور هایی که میتوانیم برای چاپ کتاب های انگلیسی بیان کنیم، عبارتند از هزینه تایپ و ویرایش کتاب. بیشتر افرادی که اقدام به چاپ کتاب میکنند، به دنبال آن هستند که از مزایای چاپ کتاب برخوردار شوند. از این رو ممکن است در خصوص ویراستاری، بازخوانی و حتی تایپی کتاب بسیار ضعیف باشند.

این مسئله منجر می شود تا آنها چاپ کتاب زبان انگلیسی خود را به دست انتشاراتی های معتبر بسپارند، و برای ویراستاری و تایپ ان هزینه بپردازند. طبیعتا این راهکار می تواند برای آنها وقت بیشتری به همراه داشته باشد، تا با دقت بیشتری به تالیف یا ترجمه کتاب خود بپردازند.

اما از سوی دیگر هزینه های چاپ کتاب زبان انگلیسی را برای آنها افزایش می دهد. پس برای این که میزان هزینه ها را کاهش داد، لازم است نویسنده و مترجم بسیاری از مراحل چاپ کتاب را بدانند و آن را خود انجام دهند.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *