مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

چاپ کتاب دعا برای اموات در تهران با بهترین کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

چاپ کتاب دعا برای اموات در تهران و مزایای آن
چاپ کتاب دعا برای اموات در تهران

کتاب های دعا از جمله کتاب های خاصی هستند که چاپ آنها از حساسیت بالایی برخوردار می باشند. در کشور اسلامی ایران، معمولا چاپ این دسته از کتاب ها بسیار مورد توجه قرار می گیرد. از این رو برخی از انتشارات، اقدام به چاپ کتاب دعا برای اموات در تهران می نمایند.

چاپ کتاب دعا برای اموات در تهران

این کتابها جزء ماندگارترین یادگاری هایی هستند که توسط بازماندگان اموات به دوستان و آشنایان یا مساجد و هیئات مذهبی اهدا می شود.

مراحل چاپ کتاب های دعا همچون دیگر کتاب ها می باشد. با این تفاوت که این کتاب ها در میان مردم کشور جایگاه خاصی دارند. پس لازم است بدون در نظر گرفتن هزینه های چاپ کتاب، بهترین طراحی جلد را برای آنها انجام داد. تا هم زیباتر شوند، و هم علاقه مندان به کتاب را بیشتر به سمت خود جذب کنند.

چاپ کتاب دعا برای اموات در تهران با دیگر کتابها از نظر صفحه آرایی و طرح روی جلد متفاوت می باشد. این کتاب ها باید به گونه ای چاپ شوند که با دیدن طرح روی جلد بتوان در مورد محتوای کتاب اطلاعات لازم را به دست آورد. با این روش خرید کتاب برای افراد آسانتر می شود.

چاپ کتاب دعا برای اموات در تهران و مزایای آن

افرادی که در تهران اقدام به چاپ کتاب های دعا می کنند، می دانند که باید به صفحه ارایی و طرح روی جلد آنها بسیار توجه نمایند. ممکن است انتشاراتی های بسیاری برای این دسته از کتاب ها طرح های فانتزی و رمانی را انتخاب کنند. اما این کار نه تنها مزایای چاپ کتاب را از مولف سلب می کند، بلکه خریدار نیز هیچ جذابیت و کششی به سمت این کتاب پیدا نخواهد کرد.

البته تمام انتشاراتی های چاپ کتاب دعا برای اموات در تهران این مسئله را می دانند. از این رو در زمان چاپ کتاب های دعا، طرح جلد مناسب برای آن انتخاب می کنند. پس به طور کلی مسئله مهمی که باید در زمان چاپ کتاب های مذهبی و دعا به آن توجه کنیم، صفحه ارایی و انتخاب طرح جلد مناسب با موضوع کتاب است.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *