چاپ کتاب دعا برای اموات در انقلاب تهران با مناسب ترین هزینه

چاپ کتاب دعا برای اموات در انقلاب تهران

چاپ کتاب دعا برای اموات در انقلاب تهران مناسب ترین و به صرفه ترین روش برای چاپ اینگونه کتابها است. برای این کار لازم است یکی از ناشران توانمند در حوزه چاپ کتاب را پیدا کنید تا بتوانید با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی کتاب مورد نظر را چاپ کنید.

چاپ کتاب دعا برای اموات در انقلاب

مزایای چاپ کتاب دعا برای اموات در انقلاب تهران

اعمالی وجود دارند که برای اموات و درگذشتگان مفید هستند و کمک کار آنها در دنیای برزخ و عالم قیامت خواهند بود. انسان اعمال خیر و حسناتی که می‌تواند به اموات هدیه کند انواع مختلفی دارد که می توان به دو دسته مهم زیر اشاره کرد:

  • خیرات زبانی: یعنی خیراتی که از طریق گفتن برخی ذکرها و دعاها انجام می‌شوند. مانند: قرائت سوره‌های مختلف قران از جمله سوره حمد و توحید، سوره یس و قرائت هفت مرتبه سوره‌ی قدر. روایات وارد شده است: قرائت سوره یاسین، ذکر صلوات بر اهل بیت عصمت و طهارت و خواندن زیارت عاشورا کمک بزرگی به میت می‌کن
  • خیرات غیرزبانی: در خصوص خیرات غیر زبانی اعمال زیادی وجود دارند که در روایات شیعه بر آنها تاکید شده است. مثل خدمت به والدین، کمک و خدمت رسانی به انسان گرفتار، شاد کردن دل یتیم، شاد کردن دل مومن، قرآن خواندن مخصوصا در ماه مبارک رمضان، روزه‌های مستحبی، عیادت از بیمارِ مومن و دهها مورد دیگر.

در این میان یکی از ماندگارترین هدایا برای اموات مسلمان چاپ کتاب دعا برای آنها است. چون با توجه به روایات اهل بیت، در بین همه اعمال زبانی و غیر زبان دو عمل بیش از دیگر اعمال به اموات کمک می‌کند:

  • زیارت سید الشهدا (ع)، که در روایتی هست: گناهان گذشته و آینده‌ی مومن به وسیله‌ی آن آمرزیده می‌شود.
  • شاد کردن دل مومن.

پس شما با توزیع کتابچه های دعا در میان مردم یکی از امور مهم یعنی زیارت عاشورا را در بین مخاطبان ترویج می دهید و آنها هربار که قصد خواندن زیارت عاشورا یا دعاهای دیگر را از این کتابها بکنند به یاد درگذشته افتاده و از او یاد می کنند.

روش چاپ کتاب دعا برای اموات در انقلاب تهران

برای چاپ کتاب دعا برای اموات در انقلاب تهران لازم است با یکی از مراکز پخش اینگونه کتابها تماس بگیرید و با ارسال تصویر متوفی و متنی که می خواهید در کتاب آورده شود سفارشتان را ثبت کنید

احتمالا سوالی برای شما مطح شود و آن اینکه: آیا لازم است بصورت حضوری در میدان انقلاب حاضر شویم و سفارش دهیم. پاسخ منفی است چون در عصر حاضر و با وجود فناوری های موجود کافی است فقط با یک تماس تلفنی با مرکز کتابستان سفارشتان را ثبت کنید و کتابها را از طریق پست یا پیک موتوری تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما