مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

چاپ کتاب در قم با پایین ترین هزینه

چاپ کتاب در قم

آیا میدانید باید برای چاپ کتاب در قم چه کرد؟ چه مراحلی توسط نویسنده و چه مراحلی توسط ناشر لازم است انجام شود، تا کتابی برای چاپ آماده شود؟ معمولا مولفانی که در مورد مراحل چاپ کتاب اطلاعات دقیقی دارند، می دانند که باید چه مراحلی را طی کنند. تا یک کتاب با کیفیت تهیه نموده و به چاپ برسانند.

صفحه بندی یکی از مراحل حساسی است که نویسنده باید پیش از چاپ کتاب در قم به آن توجه کند. زیرا در این مرحله نویسنده اندازه کتاب را تعیین می کند. این که دوست دارد کتاب خود را به صورت رقعی به چاپ رساند یا وزیری. علاوه بر آن نویسنده باید بداند که تعداد صفحات کتاب، و موضوع آن نیز تاثیر زیادی بر نوع صفحه بندی کتاب خواهد داشت. 

اصولا افرادی که در انتشاراتی ها فعالیت می کنند، می دانند بهترین نوع صفحه بندی برای کتاب کدام است. آن را به نویسنده معرفی می کنند، تا پیش از چاپ کتاب در قم آن را در نظر بگیرد.

چاپ کتاب در قم

چاپ کتاب در قم با هزینه مناسب 

بسیاری از ناشران از آنجایی که ویراستاری و صفحه بندی کتاب را خود انجام می دهند، معمولا هزینه زیادی برای چاپ کتاب از مولفان دریافت می نمایند. اما اگر نویسنده خود این مراحل را انجام دهد، می تواند به میزان قابل توجهی هزینه های چاپ کتاب را کاهش دهد.

از سوی دیگر انتخاب عنوان و طرح روی جلد کتاب نیز مسئله ای است که در هزینه چاپ کتاب تاثیر گذار خواهد بود. بهتر است این مسئله را در نظر داشته باشید که برای بهره مندی از مزایای چاپ کتاب، پیش از چاپ کتاب در قم، اقدام به انتخاب عنوان و طراحی روی جلد کتاب خود نمایید. 

تا علاوه بر آن که کتاب شما طرفداران زیادی به دست آورد، فروش بالایی را نیز به خود اختصاص دهد. خواننده ها اصولا به نام کتاب و طرح روی جلد آن توجه می کنند، تا پس از آن اقدام به خرید نمایند.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *