مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

چاپ کتاب با تیراژ کم شیراز برای همه

آنچه در این مقاله می خوانید...

اهمیت چاپ کتاب با تیراژ کم شیرازمزایای چاپ کتاب با تیراژ کم شیراز
چاپ کتاب با تیراژ کم شیراز برای همه

اهمیت چاپ کتاب با تیراژ کم شیراز

اهمیت چاپ کتاب با تیراژ کم شیراز به این دلیل است که امکان چاپ کتاب را برای همه ی افرادی که تمایل به چاپ کردن آثار خود در قالب کتاب دارند، فراهم می آورد. کلیه ی این افراد می توانند بدون نگرانی در رابطه با هزینه های چاپ کتاب، برای چاپ و نشر کتاب خود اقدام کنند؛ چراکه مجبور به صرف هزینه های زیاد برای تعداد تیراژ بالای کتاب نیستند.

در واقع بسیاری از دانشجویان، اساتید دانشگاهی، فرهنگیان و حتی کسانی که استعداد فوق العاده بالایی در زمینه ی نوشتن دارند، به دلیل نگرانی از این که نتوانند از عهده ی تأمین هزینه های مختلف مراحل چاپ کتاب که برای انتشار کتاب وجود دارد، بربیایند، فرصت های خیلی خوبی را چه در زمینه ی کاری و چه در زمینه های مختلف علمی و هنری از دست می دهند.

به همین دلیل ارائه ی خدمت چاپ کتاب با تیراژ کم در این مرکز چاپ کتاب و مراکز چاپ کتاب دیگر مانند سایت کتابستان برای رفاه حال علاقه مندان به نویسندگی قرار داده شده است تا هیچ کس فرصت به اشتراک گذاشتن تجربه های خود را با دیگران از دست ندهد.

چاپ کتاب با تیراژ کم شیراز برای همه

مزایای چاپ کتاب با تیراژ کم شیراز

چاپ کتاب با تیراژ کم شیراز علاوه بر مزیتی که در رابطه با کم شدن هزینه ها برای همه ی علاقه مندان به چاپ کتاب دارد، مزیت های بی شمار دیگری را نیز دارا می باشد. به عنوان مثال یکی از مزایای چاپ کتاب با تعداد بسیار کم سنجش بازار فروش کتاب است. برای تمام کتاب ها به خصوص کتاب هایی که نویسنده های معروفی ندارند، هیچ تضمینی برای میزان فروش کتاب وجود نخواهد داشت. چاپ کتاب در تیراژ کم به این قبیل نویسنده ها این امکان را می دهد تا ابتدا استقبال بازار و میزان فروش کتاب خود را بسنجند و سپس در صورت استقبال از کتاب و داشتن یک فروش موفق، برای دفعات بعدی چاپ، تیراژ کتاب را بالاتر ببرند.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *