مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

چاپ کتاب ایلام + صفر تا صد مجوزها و هزینه‌ها

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل چاپ کتاب ایلامهزینه های چاپ کتاب ایلام
چاپ کتاب ایلام

چاپ کتاب ایلام یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های فکری نویسندگان استان ایلام است. همه ساله صدها عنوان کتاب در استان ایلام نگارش شده و در این استان به چاپ می‌رسد. در این میان نویسندگان فراوانی وجود دارند به تصور اینکه هزینه‌های چاپ کتاب بالا است از مراجعه به ناشران برای طی مراحل چاپ کتاب خودداری می‌کنند و خود را از مزایای چاپ کتاب محروم می کنند.

چاپ کتاب ایلام

مراحل چاپ کتاب ایلام

برای چاپ کتاب در هر یک از مناطق کشور ضوابط و مراحل یکسانی باید طی شود تا کتاب آماده شده و منتشر شود. از جمله این مراحل می توان به فرایندهای قبل از چاپ اشاره کرد. طی این مرحله کتاب با استانداردهای لازم تایپ و حروفچینی می شود. دقت در تایپ کتاب بخش عمده ای از زحمات بعدی را کاهش می دهد. برخی از نویسندگان پس از تایپ کتاب، لازم می بینند کتابشان توسط ویراستاری توانمند ویرایش شود. با تحویل کتاب به ناشری که سوابق خوبی داشته باشد و از توانایی های تخصصی برخوردار باشد پروسه صفحه آرایی و اخذ مجوزها شروع می شود. در این مرحله، ناشر با دریافت کد شابک (کد ملی کتاب) و فهرست نویسی کتاب در کتابخانه ملی ایران (فیپا) و دریافت مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برای چاپ کتاب اقدام می کند.

هزینه های چاپ کتاب ایلام

ناشران مختلف در اقصی نقاط ایران، مبالغ متفاوتی برای انتشار کتاب مطالبه می کنند؛ ولی ناشرانی هم وجود دارند که با کاهش هزینه های جانبی و افزایش راندمان کاری توانسته اند کتاب های نویسندگان را با کمترین مبلغ در ایران منتشر کنند.

اگر قصد دارید برای چاپ کتاب ایلام اقدام کنید پیشنهاد می کنیم با مشاوران ما در کتابستان تماس بگیرید تا بهترین گزینه برای انتشار کتاب را در اختیار شما قرار دهند. مطمئن باشید پایین ترین قیمت و بهترین کیفیت چاپ کتاب را در این مجموعه خواهید یافت.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *