مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

چاپ کتاب اولی ها ؛ نویسنده های تازه کار

آنچه در این مقاله می خوانید...

چاپ کتاب اولی ها با هزینه مناسب توسط مولفان تازه کار 
چاپ کتاب اولی ها

معمولا تمامی هزینه های چاپ کتاب اولی ها ، توسط نویسنده تقبل می شود. اما برخی از ناشران بر روی چاپ کتاب اولی ها سرمایه گذاری میکنند، اگر کتاب آنها ارزش سرمایه گذاری داشته باشد. به گونه ای که بعد از فروش، سرمایه آنها مجددا بازگردد.

اما برای این که مولف بتواند به میزان قابل توجهی این هزینه ها را کاهش دهد، کسب اطلاع در مورد مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب، و مراحل چاپ کتاب است. می توان به راحتی با کسب اطلاعات لازم در این خصوص، کتاب موفقی را با هزینه کم به چاپ رساند.

چاپ کتاب اولی ها نباید منجر شود که مولف به خاطر هزینه های سنگین ان، از نویسندگی دور شود. سایت های معتبری در این زمینه وجود دارند، که به نویسنده کمک میکنند بیشتر مراحل چاپ کتاب را فرا گرفته، و از این رو هزینه های چاپ کتاب خود را کاهش دهند.

چاپ کتاب اولی ها

چاپ کتاب اولی ها با هزینه مناسب توسط مولفان تازه کار 

افرادی که نویسنده تازه کار هستند، یا قصد دارند از مزایای چاپ کتاب بهره مند شوند، می توانند با هزینه ای کمتر از یک میلیون تومان، به راحتی کتاب خود را به چاپ برسانند. هر چه تعداد تیراژ های کتاب مورد نظر کمتر باشد، هزینه چاپ کتاب را کمتر می کند.

برای دانشجویانی در واقع چاپ اولی محسوب می شوند، این مسئله می تواند بسیار مهم و عالی باشد. نیازی نیست دانشجویان پایان نامه های خود را در تیراژهای بالا به چاپ برسانند. آنها می توانند به عنوان چاپ کتاب اولی ها، کمترین هزینه را صرف نموده، و از مزایای چاپ کتاب نیز بهره مند شوند.

در صورتی که اطلاعی در مورد نحوه تبدیل پایان نامه به کتاب در دست ندارید، یا این که برای چاپ کتاب خود عجله دارید، بهتر است به موسسه های انتشاراتی معتبر مراجعه کند. تا در کوتاه ترین زمان ممکن، بهترین کتاب را برای شما به چاپ برسانند.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *