چاپ کتاب اسلامشهر ؛ در کوتاه ترین زمان

تمام بخش های استان تهران، انتشاراتی های معتبری دارند. اسلامشهر نیز یکی از این بخش ها است که مولفان زیادی می توانند کتاب های خود را به ناشران این بخش بسپارند. البته چاپ کتاب اسلامشهر نیز همچون دیگر مناطق، شرایط و مراحل خاص خود را دارد.

چاپ کتاب اسلامشهر

چاپ کتاب اسلامشهر

کتاب هایی که در این منطقه به چاپ میرسند، زیر نظر بهترین ناشران بوده و همچنین دارای مجوز رسمی هستند. به همین دلیل می توانید در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه های چاپ کتاب، اقدام به چاپ کتاب اسلامشهر نمایید. کافیست ناشران و انتشاراتی های معتبر در این منطقه را شناسایی نمایید.

پس از آن کتاب خود را با هر موضوعی که هست، به دست ناشر بسپارید. برا این که از مزایای چاپ کتاب در اسلامشهر برخوردار شوید، بهتر است به طراحی روی جلد کتاب و جنس کاغذی که انتخاب می کنید توجه داشته باشید. زیرا هر دوی این مسائل در محبوبیت کتاب به چاپ رسیده موثر هستند.

هزینه های چاپ کتاب اسلامشهر

بدون شک اگر برخی از مراحل چاپ کتاب توسط مولف انجام شود، می تواند هزینه چاپ را کاهش دهد. اما برخی از مراحل از دسترس مولف خارج است. مثلا کسب مجوز رسمی برای نشر کتاب، که از وزارت ارشاد دریافت می شود، بهتر است توسط انتشارات پیگیری شود.

مولف فقط کافیست هزینه ای را به حساب ناشر واریز نماید، و پس از آن مجوز خود را برای چاپ کتاب دریافت کند. برای دریافت مجوز چاپ کتاب اسلامشهر نیازی نیست موضوع و تعداد کتاب برای وزارت ارشاد توضیح داده شود. تنها دریافت مجوز برای چاپ، با پرداخت هزینه کفایت می کند.

هزینه دریافت مجوز برای چاپ کتاب، به صورت یک ساله و توسط ناشر تعیین می گردد. پس این میزان هزینه نیز متغیر بوده و هر ساله بسته به شرایط خاصی، تغییر می کند. پس از دریافت مجوز می توانید به راحتی اقدام به چاپ کتاب اسلامشهر نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما