مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

معیارهای تاثیر گذار در هزینه چاپ کتاب اردبیل

آنچه در این مقاله می خوانید...

معیارهای چاپ کتاب اردبیلچاپ کتاب اردبیل در قطع وزیری و رقعی
چاپ کتاب اردبیل

معیار های مختلفی وجود دارند که در هزینه های چاپ کتاب اردبیل تاثیر گذار بوده و تغییر ایجاد می کنند.

چاپ کتاب اردبیل

 

معیارهای چاپ کتاب اردبیل

 

از جمله معیارهای تاثرگذار بر چاپ کتاب در اردبیل باید به تعداد صفحات کتاب یا پایان نامه، سایز صفحات، تعداد تیراژ کتاب، نحوه تحویل کتاب های چاپ شده، قطع کتاب و … اشاره نماییم.

بدون تردید هر کدام از این معیارها می توانند در میزان هزینه های چاپ کتاب تاثیر بسزایی داشته باشند. همیشه مهمترین اصل در چاپ کتاب اردبیل توجه به تعداد صفحات کتاب بوده است. زمانی که شما نوشته های خود را به دست ویراستار می سپارید، ممکن است در تعداد صفحات کتاب شما تغییراتی به وجود آید.

علاوه بر آن صفحه آرایی نیز می تواند در تعداد این صفحات تغییرات ایجاد کند. اما این تغییرات به هیچ عنوان در اصل قراردادی که شما با انتشارات معتبر منعقد نموده اید، تغییر ایجاد نخواهد کرد.

چاپ کتاب اردبیل در قطع وزیری و رقعی

حتما در بازار با نمونه های مختلفی از کتاب ها روبرو شده اید. برخی از آنها در ابعاد وزیری و بزرگ هستند و برخی دیگر در ابعاد کوچک. علت این مسئله، وجود نمودار ها، عکس ها، جداول و نگره هایی است که در کتاب به کار می رود. اگر یک کتاب دارای چنین متنی باشد، بهتر است آن را در قطع وزیری به چاپ رسانید. چاپ کتاب در قطع وزیری از جهت اعتبار علمی نسبت به کتاب رقعی اعتبار بیشتری دارد.

تا تمامی جداول و نمودارها به خوبی در کتاب ترسیم شوند. این عمل می تواند مزایای چاپ کتاب را برای مولف افزایش داده، و اعتبار انتشاراتی چاپ کتاب اردبیل را نیز بیفزاید. اما اگر هیچ نوع تصویر، جدول یا نموداری در متن کتاب شما وجود ندارد، بهتر است آن را به جای قطع وزیری در قطع رقعی به چاپ رسانید. با این کار می توانید کتاب مناسب تر با طراحی جذاب تر به چاپ رسانید.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *