چاپ پایان نامه به عنوان کتاب- با کمترین هزینه در ایران

چاپ پایان نامه به عنوان کتاب برای اساتید دانشگاه و فارغ التحصیلان دانشگاه یکی از دغدغه‌های علمی است. وقتی پایان نامه شما توسط اساتید داور و کمیته علمی دانشگاه ارزیابی می‌شود و به عنوان یک اثر درجه یک، از آن تحسین می شود و یکی از اعضای کمیته می‌گوید: “شما باید این اثر را به زودی منتشر کنید” اولین مطلبی که به ذهن شما می رسد این است که چگونه می توانم برای چاپ پایان نامه به عنوان کتاب اقدام کنم؟

تفاوت پایان نامه و کتاب

یک پایان نامه علمی زیر نظر استاد راهنما و مشاور نوشته می‌شود. بعضی اوقات ممکن است این ساختار علمی و پایبندی به استفاده از اساتید برای نویسنده یک مانع باشد. داشتن اساتید غیرمرتبط یا دارای ضعف علمی نوشتن پایان نامه را کندتر و دشوارتر می کند. علاوه بر این پایان نامه و کتاب از جهت شکلی و ساختاری هم تفاوت هایی دارند و طبیعی است: برای چاپ پایان نامه به عنوان کتاب لازم است تغییراتی در متن اعمال شود تا بصورت کتاب در آید. الزامات دانشگاه، برای زبان پیشنهادی پایان نامه، تعداد فصل‌هایی که کمیته علمی اصرار کرده است و مجموعه‌ای از قوانینی که دانشگاه بر آن اصرار داشته است باید بازبینی شوند.

چاپ پایان نامه به عنوان کتاب

اولین گام برای چاپ پایان نامه به عنوان کتاب

در بازار امروز، حتی یک مقاله درجه یک ممکن است نتواند ناشری را پیدا کند، در این امر چه کسی مقصر است؟ نویسنده بی تجربه؟ سردبیر محتاط که مصمم است ریسک مالی برای انتشارات را به حداقل برساند؟ برخی از دانشجویان و اساتید تصور می کنند حتما باید کتاب آنها با سرمایه گذاری ناشر منتشر شود چون فکر می کنند هزینه های چاپ کتاب بالا است. برای اولین گام لازم است شما ناشری را پیدا بکنید تا با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت به چاپ پایان نامه به عنوان کتاب اقدام کند.

با دسترسی به یک ناشر توانمند شما می توانید بخش عمده ای از مسیر را طی کنید. با این گام، ناشر فوق همه مراحل کار را با بهره گیری از کارشناسان زبده خود انجام خواهد داد و کتاب چاپ شده شما را ارسال خواهد کرد.

بهتر است برای شروع کار و حتی یکبار هم که شده است یا مشاوران ما تماس بگیرید تا بتوانید هزینه ها را با همکاران دیگر مقایسه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما