مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

چاپ پایان نامه به صورت کتاب- صفر تا صد هزینه‌ها

آنچه در این مقاله می خوانید...

چاپ پایان نامه به صورت کتاب با کتابستانچرا باید پایان نامه خود را به عنوان کتاب منتشر کنید؟مزایای چاپ پایان نامه به صورت کتاب چیست؟چگونگی چاپ پایان نامه به صورت کتاب؟

چاپ پایان نامه به صورت کتاب با کتابستان

شما به عنوان مدرس دانشگاه یا فارغ التحصیل مقطع دکتری یا ارشد، باید مدت زمان زیادی را صرف کرده باشید تا بتوانید در مقطع دکتری یا کارشناسی ارشد حاضر شده و پایان نامه خود را به تحریر درآورید. اکنون مهم است که تلاشهای شبانه روزی و کار سخت خود را منتشر کنید تا آن را در دسترس دانش پژوهانی که در اقصی نقاط دنیا در پی تحصیل علم هستند و همچنین افراد علاقه مند به آن موضوع قرار دهید. در حقیقت، ممکن است تحقیقات شما دامنه وسیع‌تری داشته باشد و می‌تواند در صورت تمایل، توجه مخاطبان گسترده‌تری را نیز به خود جلب کند.

چاپ پایان نامه به صورت کتاب

چرا باید پایان نامه خود را به عنوان کتاب منتشر کنید؟

گنجاندن برنامه درسی دانشگاهی: اکثر کتب موفق دانشگاهی ریشه در کار پژوهشی عالی دارند. علاقه گسترده‌تر به موضوع تحقیق شما ممکن است منجر به گنجاندن موضوعی در برنامه درسی منظم شود. وقتی یک موضوع به طور گسترده خوانده می‌شود، آگاهی بیشتری ایجاد می‌کند.

حفظ دانش: در حالت ایده آل، دانش از پژوهشگر پیشی می‌گیرد و از این رو، محققان مسئولیت جدی برای حفظ ثمره تلاش مادام العمر خود دارند. و این می‌تواند با تبدیل یک پایان نامه به یک کتاب منتشر شده انجام شود.

مستندسازی علمی: هنگام چاپ پایان نامه به صورت کتاب توسط یک تحقیق بهتر حفظ و مورد استفاده قرار می‌گیرد. در چنین شرایطی، می‌تواند توسط همکاران و همراهان پژوهشی رشته‌های مرتبط با همان رشته نیز ارجاع شود. با چاپ پایان نامه به صورت کتاب و ثبت آن در کتابخانه ملی (دریافت فیپا) و دریافت شماره منحصر به فرد (شابک) کتاب شما به لیست کتابهای منتشر شده اضافه شده و به ردیابی آن در سراسر جهان کمک می‌کند.

زمینه تحقیقات غنی سازی: متفکران بزرگ، مسئولیت حوزه پژوهشی فعالیت خود را بر عهده دارند. چاپ پایان نامه به صورت کتاب، حوزه تحقیقات خاص را غنی می‌کند. این کار فرصتی را برای محققان ایجاد می‌کند تا کار نویسنده را ادامه دهند و در برخی موارد میراثی را ایجاد کنند.

تحقیقاتی الهام بخش: بسیاری از محققان کار خود را به عنوان یک سرنخ مهم و همچنین منبع الهام بخش برای نسل های بعدی منتشر می‌کنند. به عنوان مثال: نظریه اتمی جان دالتون. بسیاری از مواردی که وی در تئوری خود پیشنهاد کرد در ابتدا با نقص همراه بود اما پیشنهاد وی مرحله جدیدی را در زمینه تحقیقات علمی گشود.

تحقیقاتی برای پیوند به آینده: برخی از محققان مباحثی را ارائه می‌دهند که بی نظیر و بی سابقه و از همه مهمتر برای جامعه سودمند هستند. آن‌ها خود نتوانستند در مسیر صحیحی قرار بگیرند و از این رو پژوهش های آنها شکست خورد و در زمان حیات آنها سامان نیافت. اگر آنها ایده‌های خود را در یک کتاب مستند می‌کردند و سرانجام توسط پژوهشگر دیگری در خط درست قرار می گرفت، خیر عظیم را که می‌توان از آن تصور کرد.

تحقیقاتی برای تشخیص: وقتی محققان چیزی بنیادی را می‌یابند یا یک مسئله قدیمی بشریت را حل می‌کنند، با چاپ پایان نامه به صورت کتاب این نظریه را برای خود ثبت می کنند. در این حالت، انتشار یک کتاب به نویسندگان فرصت می‌دهد تا از حق منحصر به فرد و شناخت بیش از حد برخوردار شوند.

چاپ پایان نامه به صورت کتاب

مزایای چاپ پایان نامه به صورت کتاب چیست؟

با نگاهی به انگیزه‌های مختلف برای چاپ پایان نامه به صورت کتاب، اکنون می‌توانیم به مزایای شخصی برای انتشار کتاب اشاره کنیم:

مزایای مالی: نویسندگان از فروش کتاب‌های خود استفاده می‌کنند. این یک درآمد مکرر و مداوم است که می تواند منبع مالی مناسبی برای نویسنده فراهم کند. برای بسیاری از محققان، این مانند انگیزه‌ای است که می‌توانند کار خود را ادامه دهند.

ارتقای جایگاه علمی نویسنده: یکی دیگر از مزایای چاپ پایان نامه به صورت کتاب این است که اعتبار نویسنده را می‌افزاید. ممکن است عجیب به نظر برسد اما هیچ کس نمی‌داند یا حتی اهمیتی نمی دهد که یک محقق را در داخل آزمایشگاه آزمایش یا مطالعه کند. با انتشار کتاب شما بسیاری از محققان، مراکز علمی و مطبوعات به نویسنده مراجعه کرده و از وی برای همکاری علمی دعوت می کنند مردم با مطالعه کتاب او شروع به جدی گرفتن وی می‌کنند و از این طریق محققان روی شبکه گسترده‌تری از مردم تأثیر می‌گذارند. فرهنگ ما برای تأثیرگذاری مثبت در حیطه های مختلف به دانشمندان، محققان و مخترعان بیشتری نیاز دارد.

چاپ پایان نامه به صورت کتاب

چگونگی چاپ پایان نامه به صورت کتاب؟

پژوهش های مربوط به پایان نامه در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد معمولاً در قالب جزوات علمی که فقط در اختیار دانشگاه و اساتید قرار می گیرند منتشر می‌شوند. وقتی فکر می‌کنید انتشار پایان نامه خود را انتخاب کنید گزینه‌های مختلفی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

تبدیل همه پایان نامه به کتاب: اگر پایان نامه شما حوزه گسترده‌ای از علاقه و نگرانی را در بر می‌گیرد، می‌توانید این گزینه را در نظر بگیرید. ارتباط آن با مخاطبان گسترده را اثبات می‌کند و راه حل یا جایگزینی را پیشنهاد می‌کند.

انتشار بخشی از پایان نامه به عنوان کتاب: اگر بخش‌هایی از تحقیقات شما برای عموم مردم یا پژوهشگران قابل استفاده است می‌توانید این گزینه را در نظر بگیرید.

برای نتیجه گیری، شما می‌توانید برای چاپ پایان نامه به صورت کتاب با مشاوران ما در کتابستان در ارتباط باشید و با دریافت صفر تا صد هزینه های آن فایل نهایی خود را با کمترین هزینه، منتشر کنید.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *