مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

چاپ مجموعه شعر- با کمترین هزینه در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزایای چاپ مجموعه شعرهزینه چاپ مجموعه شعر
چاپ مجموعه شعر

برای چاپ مجموعه شعر داشتن طبع شعر و شاعری و روحیه عاطفی – احساسی لازم است تا اشعار از درون بجوشد و در مخاطب اثرگذار باشد. چه بسیار شاعرانی که با وجود داشتن قریحه شعری فقط به نشر اشعار ارزشمند خود در شبکه‌های اجتماعی اکتفا می کنند و این امر باعث می شود حق نشر این اشعار از دست آنها خارج شده و موجبات سرقت ادبی را فراهم کند.

بیشتر این شاعران تصور می کنند چاپ مجموعه شعر خیلی سخت و ناممکن است در حالی که با ارتباط گیری ناشری توانمند می توانند مراحل چاپ کتاب و این پروسه زمان بر را بر عهده ناشر گذاشته و اشعار خود را به آسانی منتشر کنند.

چاپ مجموعه شعر

مزایای چاپ مجموعه شعر

احتمالاً شما هم تا حالا به چاپ اشعار خود در قالب کتاب فکر کرده‌اید. شما با این کار می توانید علاوه بر استفاده از مزایای چاپ کتاب، اشعارتان را بنام خود منتشر کنید.

– انسجام اشعار: شما با چاپ مجموعه شعر خود، سروده هایتان را گردآوری و منسجم کرده و در قالب یک کتاب به جامعه عرضه می کنید، این کار باعث می شود به مقوله شعر و شاعری به صورت جدی‌تر نگاه کرده و در کنار شاعران دیگر، مشهور شوید.

– امکان هدیه دادن اشعار به دوستان و آشنایان: یکی دیگر از مزایای چاپ مجموعه شعر، امکان هدیه دادن اشعار به دوستان و آشنایان است. اگر کتاب شما با مجوزهای چاپ کتاب منتشر شود می توانید بدون نگرانی از سرقت آثارتان آنها را به دیگران هدیه دهید. ماندگارترین هدیه ای که یک انسان می تواند به دیگران هدیه دهد کتاب است چون با مرور زمان کتاب در قفسه های کتاب باقی می ماند و ماندگاری خود را حفظ کند. چه هدیه‌ای ارزشمندتر از مجموعه شعری که توسط شما خلق شده و با امضای یادگاری در دلِ کتابخانه‌ی آشنایان جا خوش کند؟

– حفظ و نگهداری حقوق مادی و معنوی اشعار: چاپ مجموعه شعر بهترین روش برای حفظ و نگهداری حقوق مادی و معنوی اشعار است چون با  ثبت رسمی کتاب در سایت کتابخانه‌ ملی و وزارت ارشاد این اثر به نام شما ثبت شده و کسی نمی تواند اشعار شما را به صورت کتاب و یا ترانه مورد سوءاستفاده قرار دهد.

چاپ مجموعه شعر

هزینه چاپ مجموعه شعر

هزینه چاپ کتاب با تعداد صفحات مجموعه شعر و تیراژ درخواستی شما رابطه دارد؛ طبیعی است کتابی که با تیراژ هزار یا دو هزار جلد چاپ می شود با کتابی که بصورت دیجیتال و با تیراژ محدود چاپ می شود تفاوت هزینه خواهد داشت. آسان ترین روش برای چاپ مجموعه شعر چاپ آن در تیراژ محدود است با یان کار شما با پرداخت هزینه‌ کم، مجوزهای رسمی کتاب خود اخذ کرده و اثر خود را با تعداد محدود چاپ می کنید.

مشاوران ما در مجموعه کتابستان آمادگی دارند اگر سؤال یا ابهامی در خصوص مراحل و هزینه‌های چاپ کتاب شعر دارید با آنها ارتباط بگیرید.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *