مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

چاپ قرآن در قم برای همه

آنچه در این مقاله می خوانید...

چاپ قرآن در قم برای هدیهچاپ قرآن در قم با کیفیت خوب
چاپ قرآن در قم برای همه

چاپ قرآن در قم برای هدیه

چاپ قرآن در قم یکی از خدماتی است که در این مرکز چاپ کتاب برای همه ی افرادی که مایل به چاپ کتاب قرآن هستند، انجام می شود. چاپ قرآن و چاپ کتاب دعا برای اموات از بهترین انواع خیرات برای عزیزانی به شمار می آیند که از این دنیا به سرای ابدی سفر کرده اند و دست آن ها از دنیا کوتاه شده است. عموماً بازماندگان فرد فوت شده پس از چاپ قرآن هدیه آن را به دوستان و آشنایان خود و یا مساجد و مکان های مذهبی هدیه می دهند.

با این کار یاد عزیز سفرکرده ی آن ها همیشه زنده می ماند و همواره در ثواب هر بار تلاوت سوره های قرآن شریک می شوند. این خیرات باعث آرامش و طلب مغفرت برای آن ها می شود. به ویژه این که با انجام این کار خود بازماندگان نیز از این که عزیزشان در آرامش است احساس خوشایندی خواهد داشت و دل شان آرام می گیرد.

چاپ قرآن در قم برای همه

چاپ قرآن در قم با کیفیت خوب

به دلیل این که چاپ و نشر قرآن باید دارای کیفیت بالا باشد تا تمام کتاب های چاپ شده از دوام مناسبی برخوردار باشند، مرکز ارائه دهنده ی خدمات چاپ قرآن در قم و مراکز دیگری نظیر سایت کتابستان تمام امکانات و دانش متخصصین خود را برای کیفیت بخشی به کتاب های چاپی خود به کار گرفته اند. دوام بالای کتاب های دعا و قرآن سبب می شود تا زمانی که به صورت مرتب مورد استفاده قرار می گیرند، در مدت زمانی کوتاه از بین نروند. به ویژه این که کتاب های هدیه شده به عنوان خیرات به مکان های مذهبی به دفعات و توسط افراد زیادی به کار گرفته می شود که اگر دارای کیفیت مناسب نباشند، خیلی زود غیرقابل استفاده خواهند شد و در واقع سفارش دهنده ی کتاب مجبور به پرداخت هزینه ای مجدد برای چاپ کتاب خواهد شد.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *