چاپ قرآن برای اموات در قم با بهترین شرایط

چاپ قرآن برای اموات در قم بهترین خدمت

چاپ قرآن برای اموات در قم یکی از بهترین و ارزشمندترین خدمات برای افرادی است که عزیزی را از دست داده اند؛ چراکه تقدیم یک قرآن هدیه و یا یک کتاب دعا به دوستان و آشنایان به عنوان خیراتی برای فرد فوت شده، ثوابی بسیار زیاد برای آن عزیز سفرکرده به همراه خواهد داشت.

در واقع چاپ قرآن و چاپ کتاب دعا برای اموات از زیباترین و ارزشمندترین کارهایی است که می توان برای کسانی که دست شان از دنیا کوتاه شده است، انجام داد.

ایجاد یک چنین امکانی نه تنها با رسیدن ثواب تلاوت آیه های قرآن به فرد فوت شده سبب آرامش او می شود بلکه برای بازماندگان آن عزیز سفرکرده نیز آرامش بخش خواهد بود. این احساس آرامش بازماندگان به دلیل این است که مطمئن می شوند عزیزشان در آرامش است و بهترین خیرات را برای او انجام داده اند.

چاپ قرآن برای اموات در قم با بهترین شرایط

چاپ قرآن برای اموات در قم با کیفیت عالی

یکی از مهم ترین مواردی که در رابطه با چاپ قرآن برای اموات در قم در اغلب مراکز چاپ کتاب نظیر سایت کتابستان با دقت و تعهد فوق العاده زیادی به آن توجه می شود، کیفیت کتاب آسمانی قرآن است. این کیفیت چه از لحاظ ظاهری، چه از نظر فنی و چه از جنبه ی نوشتاری و معنایی آن بی نهایت مهم بوده، زیر نظر کارشناس هایی که تخصص لازم در این زمینه را دارند، انجام می شود. برخی از ویژگی های مهمی که در رابطه با کیفیت کتاب های هدیه برای اموات از جمله قرآن و یا کتاب های دعا باید به آن ها دقت شود، عبارت هستند از:

  • اعراب گذاری صحیح متون عربی
  • املای صحیح کلمات عربی و فارسی
  • معنای صحیح و روان متون عربی به فارسی
  • داشتن خط خوانا در اندازه ی مناسب برای متون عربی و فارسی
  • صحافی تمیز، زیبا، محکم و با دوام
  • طراحی جلد زیبا و معنوی

مشتریان عزیز جهت سفارش قرآن و کتب ادعیه و مشاهده نمونه محصولات به همراه قیمت می توانند به آدرس زیر مراجعه نمایند:

instagram.com/ketabedoa

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما