مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

چاپ عکس اموات روی کتاب دعا با کیفیت عالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

چاپ عکس اموات روی کتاب دعا ؛ یادبودی مناسبچاپ عکس اموات روی کتاب دعا با بهترین کیفیت
چاپ عکس اموات روی کتاب دعا

چاپ عکس اموات روی کتاب دعا ؛ یادبودی مناسب

برخی از افراد عزیز از دست داده در زمان چاپ کتاب دعا برای اموات اقدام به چاپ عکس اموات روی کتاب دعا نیز می کنند. در واقع علاوه بر این که صفحه ی اول کتاب دعا را به نوشته هایی برای یاد کردن از او اختصاص می دهند، روی جلد کتاب نیز عکسی از فرد فوت شده چاپ می کنند. این کار به این منظور انجام می شود تا دوستان و آشنایان با دیدن چهره ی آن عزیز، یادی از او کرده، در دعاهای خویش او را نیز بهره مند سازند. با این کار علاوه بر این که یک کتاب دعای بسیار با ارزش را به دوستان خود هدیه کرده اند، بارها و بارها، با هر بار دعا خواندن دوستان خود، برای فردی که مسافر سرزمین ابدیت شده است نیز بهترین هدیه را ارسال می کنند. در حقیقت چاپ عکس اموات روی کتاب دعا برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره ی این عزیزان به همراه ارسال هدیه ی با ارزش گل واژه های دعا برای آن ها می باشد.

چاپ عکس اموات روی کتاب دعا

چاپ عکس اموات روی کتاب دعا با بهترین کیفیت

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در رابطه با چاپ عکس اموات روی کتاب دعا باید رعایت شود، و برای سفارش دهندگان نیز بسیار اهمیت دارد، کیفیت کتاب دعا می باشد. این کیفیت، هم به سطح کیفی نوع کاغذ، انتخاب فونت مناسب، نحوه ی صفحه بندی و به طور کلی کیفیت متون عربی و فارسی کتاب مربوط می شود و هم به نحوه ی صحافی و کیفیت جلد پشت و روی آن. به همین دلیل بهتر است برای سفارش چاپ کتاب دعا به مراکز معتبر چاپ و نشر کتاب نظیر سایت کتابستان مراجعه شود تا تمام استانداردهای لازم برای چاپ کتاب دعا از لحاظ ماندگاری بالا، دارا بودن زیبایی ظاهری و خوانا بودن مطالب آن کاملاً رعایت شود.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *