مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم و کیفیت عالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم برای همهچاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم در مراکز گوناگون
چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم و کیفیت عالی

چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم برای همه

چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم برای افرادی که در زمینه ی چاپ کتاب در اوایل راه هستند، یک فرصت ویژه به شمار می آید. در واقع انتشار کتاب با تیراژ کم به این نویسندگان امکان محک زدن نویسندگی شان را می دهد تا پیش از آن که خود را ملزم به پرداخت بسیار بالای هزینه های چاپ کتاب برای تعداد جلدهای زیاد از اثر خود کنند، ابتدا نواقص نوشته های خود را برطرف سازند و سپس دست به یک کار بزرگ بزنند. این مزیت چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم حتی برای نویسندگان حرفه ای نیز می تواند در پاره ای مواقع کاربرد داشته باشد.

از دیگر مزایای چاپ کتاب در این روش کم تر بودن مراحل چاپ کتاب نسبت به چاپ افست می باشد که همین ویژگی سرعت چاپ کتاب را بالاتر می برد و نتیجه ی کار خیلی زودتر مشخص می شود.

چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم و کیفیت عالی

چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم در مراکز گوناگون

چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم در برخی از مراکز چاپ کتاب نظیر سایت کتابستان انجام می شود اما بعضی دیگر از مراکزی که در حوزه چاپ و نشر فعالیت دارند، این کار را انجام نمی دهند. به عنوان مثال برخی از این مراکز تنها آثار افراد به نام در حوزه ی نویسندگی و یا در یک حوزه ی تخصصی نظیر روان شناسی، پزشکی، فنی و مهندسی و تخصص های دیگر را به چاپ می رسانند. این مراکز عموماً کتاب هایی با تیراژ بالا چاپ می کنند و برای افرادی که در زمینه ی چاپ کتاب تازه کار هستند، گزینه ی مناسبی به شمار نمی آیند؛ چراکه به احتمال زیاد آثار مکتوب آن ها از طرف این مراکز پذیرفته نخواهد شد. در برخی از موارد نیز که آثار افراد ناشناس را برای انتشار کتاب می پذیرند، به دلیل این که چاپ و نشر کتاب را فقط با تعداد جلدهای بالا انجام می دهند، انتشارات مناسبی برای چاپ آثار افراد تازه کار محسوب نمی شوند.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *