چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم و کیفیت عالی

چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم برای همه

چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم برای افرادی که در زمینه ی چاپ کتاب در اوایل راه هستند، یک فرصت ویژه به شمار می آید. در واقع انتشار کتاب با تیراژ کم به این نویسندگان امکان محک زدن نویسندگی شان را می دهد تا پیش از آن که خود را ملزم به پرداخت بسیار بالای هزینه های چاپ کتاب برای تعداد جلدهای زیاد از اثر خود کنند، ابتدا نواقص نوشته های خود را برطرف سازند و سپس دست به یک کار بزرگ بزنند. این مزیت چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم حتی برای نویسندگان حرفه ای نیز می تواند در پاره ای مواقع کاربرد داشته باشد.

از دیگر مزایای چاپ کتاب در این روش کم تر بودن مراحل چاپ کتاب نسبت به چاپ افست می باشد که همین ویژگی سرعت چاپ کتاب را بالاتر می برد و نتیجه ی کار خیلی زودتر مشخص می شود.

چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم و کیفیت عالی

چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم در مراکز گوناگون

چاپ دیجیتال کتاب با تیراژ کم در برخی از مراکز چاپ کتاب نظیر سایت کتابستان انجام می شود اما بعضی دیگر از مراکزی که در حوزه چاپ و نشر فعالیت دارند، این کار را انجام نمی دهند. به عنوان مثال برخی از این مراکز تنها آثار افراد به نام در حوزه ی نویسندگی و یا در یک حوزه ی تخصصی نظیر روان شناسی، پزشکی، فنی و مهندسی و تخصص های دیگر را به چاپ می رسانند. این مراکز عموماً کتاب هایی با تیراژ بالا چاپ می کنند و برای افرادی که در زمینه ی چاپ کتاب تازه کار هستند، گزینه ی مناسبی به شمار نمی آیند؛ چراکه به احتمال زیاد آثار مکتوب آن ها از طرف این مراکز پذیرفته نخواهد شد. در برخی از موارد نیز که آثار افراد ناشناس را برای انتشار کتاب می پذیرند، به دلیل این که چاپ و نشر کتاب را فقط با تعداد جلدهای بالا انجام می دهند، انتشارات مناسبی برای چاپ آثار افراد تازه کار محسوب نمی شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما