مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

هزینه چاپ کتاب ۵۰ صفحه ای چقدر است؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

هزینه چاپ کتاب ۵۰ صفحه ای در مراکز چاپ مختلفهزینه چاپ کتاب ۵۰ صفحه ای در تعداد پایین
هزینه چاپ کتاب 50 صفحه ای چقدر است؟

هزینه چاپ کتاب ۵۰ صفحه ای در مراکز چاپ مختلف

هزینه چاپ کتاب ۵۰ صفحه ای در مراکز چاپ کتاب مختلف متفاوت می باشد و وابسته به سیاست های کاری همان مجموعه است. آنچه که در تمام این مراکز مشترک می باشد این است که برای هر یک از مراحل چاپ کتاب و متخصصینی که به عنوان نیروی کار در آن بخش کار می کنند، هزینه هایی مخصوص در نظر گرفته می شود. بنابراین در نهایت کسی که تقاضای انتشار کتاب خود را داشته باشد ملزم به پرداخت این هزینه ها خواهد بود. به عنوان مثال متقاضیان چاپ و نشر کتاب در برخی از مراکز چاپ کتاب نظیر سایت کتابستان می توانند تعداد محدودی از کتاب خود را با مبلغ ۴۵۰ هزار تومان به چاپ برسانند.

البته مزیتی که این قبیل انتشارات دارای آن هستند این است که متقاضیان چاپ کتاب پیش از انجام هر کاری به راحتی می توانند با مشاوران این مراکز صحبت کرده، تمام اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

هزینه چاپ کتاب 50 صفحه ای چقدر است؟

هزینه چاپ کتاب ۵۰ صفحه ای در تعداد پایین

برای این که هزینه چاپ کتاب ۵۰ صفحه ای برای نویسنده های تازه کار به صرفه باشد، بهتر است چاپ کتاب خود را از تعداد جلدهای کم یا همان تیراژ پایین شروع کنند. مزایای چاپ کتاب با این روش بسیار زیاد است که دو مورد از این مزیت ها عبارت هستند از:

  • امکان برطرف کردن اشتباهات احتمالی در همین تعداد محدود جلدهای کتاب و فراگیر نشدن اشتباهات موجود.
  • به دست آوردن یک برآورد نسبی در رابطه با هزینه های چاپ کتاب و فروش و سود حاصل از آن به منظور شناخت بازار: این مزیت سبب می شود تا چنانچه کتاب چاپ شده مورد اقبال عمومی قرار نگرفت، بودجه ی زیادی مصرف نشده باشد. در چنین موقعیتی نویسنده می تواند با یک تجزیه و تحلیل دقیق کتاب خود، ایرادهای کار را که موجب فروش پایین کتاب شده، پیدا کند و با رفع آن ها اقدام به چاپ نسخه ی اصلاح شده ی کتاب خود نماید.
رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *