مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

هزینه چاپ کتاب ۲۰۰ صفحه ای چگونه محاسبه می شود؟

هزینه چاپ کتاب 200 صفحه ای

هزینه چاپ کتاب ۲۰۰ صفحه ای چگونه محاسبه می شود؟

هزینه های چاپ کتاب توسط انتشاراتی های معتبر، بسته به عوامل خاصی تعیین می شود. یکی از مهمترین این عوامل، تعداد صفحات کتاب است. مثلا برای تعیین هزینه چاپ کتاب ۲۰۰ صفحه ای، تعداد ۲۰۰ صفحه مهم است و تاثیر گذار. از آنجایی که کاغذ در طی ماه های اخیر به شدت افزایش قیمت داشته است، این تعداد صفحات می تواند هزینه های چاپ کتاب را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

هزینه چاپ کتاب 200 صفحه ای

علاوه بر آن مسئله ای که میتوان را هزینه چاپ کتاب ۲۰۰ صفحه ای تغییر دهد، جنس کاغذی است که برای چاپ استفاده می شود. مثلا کاغذهای کاهی یا فانتزی، کاغذهای سپید تحریر و کاغذ های گلاسه ای هر یک ویژگی های خاص خود را دارند که می تواند در هزینه نهایی چاپ کتاب تاثیر گذار باشد.

البته لازم به ذکر است که انتخاب نوع کاغذ برای چاپ کتاب، می تواند مزایای چاپ کتاب را برای مولف نیز افزایش دهد. زیرا هر چه کتاب با کاغذ های بهتری به چاپ رسد، بین خریداران محبوبیت بیشتری کسب خواهد نمود.

تعیین هزینه چاپ کتاب ۲۰۰ صفحه ای به چه صورت است؟

برای تعیین هزینه چاپ، لازم است دستمزد های انتشارات را در نظر گرفت. برخی از مولفان برای این که این هزینه ها را کاهش دهند، برخی از مراحل چاپ کتاب را خود بر عهده می گیرند. مثلا طراحی جلد را خود انجام می دهند و یا ویراستاری کتاب را خود بر عهده دارند.

اما نمی توانند برای کاهش هزینه چاپ کتاب ۲۰۰ صفحه ای دستمزد انتشاراتی را نیز تغییر دهند. تنها باید به دنبال ناشرانی باشند که با هزینه مناسب، کتاب آنها را به چاپ رساند. هر چند کتاب ۲۰۰ صفحه ای هزینه زیادی در بر نخواهد داشت، اما همانطور که بیان کردیم، برخی مسائل همچون جنس کاغذ و …. می تواند این هزینه را کاهش یا افزایش دهد.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *