مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

هزینه چاپ کتاب در چاپخانه چقدر است؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

هزینه چاپ کتاب در چاپخانه؛ مناسب برای همههزینه چاپ کتاب در چاپخانه چقدر است؟
هزینه چاپ کتاب در چاپخانه چقدر است؟

هزینه چاپ کتاب در چاپخانه؛ مناسب برای همه

هزینه چاپ کتاب در چاپخانه در برخی از مراکز چاپ کتاب نظیر سایت کتابستان به دلیل این که امکان اعمال نظر نویسندگان را با راهنمایی مشاوران متخصص خود فراهم آورده اند، برای همه مناسب خواهد بود. یعنی هر فردی که تمایل به چاپ کتاب خود داشته باشد می تواند با در نظر گرفتن بودجه ی خود، پس از مشاوره با متخصصان این مراکز، خدماتی را که متناسب با توان مالی او می باشد، انتخاب کند.

با این تدابیری که اندیشیده شده است، هیچ فردی با دغدغه ی از عهده برنیامدن هزینه چاپ کتاب در چاپخانه از چاپ و نشر کتاب خود منصرف نخواهد شد و این فرصت فوق العاده عالی را از دست نمی دهد.

هزینه چاپ کتاب در چاپخانه چقدر است؟

هزینه چاپ کتاب در چاپخانه چقدر است؟

هزینه چاپ کتاب در چاپخانه با توجه به هزینه هایی که برای انجام شدن هر مرحله از مراحل چاپ کتاب وجود دارد و همچنین جنس موادی که برای انتشار کتاب مورد استفاده قرار می گیرند، متغیر است. یک مرکز چاپ کتاب ابتدا قراردادی را با نویسنده ی کتاب منعقد می کند که در این قرارداد هزینه های چاپ کتاب به او اطلاع داده می شود. از مزایای چاپ کتاب در انتشارات معتبر و دارای سابقه ی موفق این است که کلیه ی اطلاعات لازم در رابطه با هزینه ها و گزینه های انتخابی برای مدیریت هزینه ها را پیش از عقد قرارداد به اطلاع نویسنده ها می رسانند.

علاوه بر هزینه هایی که برای انجام بخش های مختلف چاپ کتاب در نظر گرفته می شود، نیاز به کار تخصصی برخی از کارشناسان حرفه ای در رابطه با مسائل محتوایی کتاب نیز جزء هزینه ها محسوب می شود. به عنوان نمونه وجود فردی به عنوان ویراستار که می تواند متن نوشته شده را به بهترین شکل ممکن با نشانه گذاری های صحیح و برطرف کردن ایرادهای املایی و نگارشی آراسته سازد، به عنوان قسمتی از هزینه چاپ کتاب در چاپخانه که برای نیروهای انسانی باید لحاظ شود، در نظر گرفته می شود.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *