مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

هزینه چاپ کتاب در اهواز توسط ناشر معتبر

آنچه در این مقاله می خوانید...

هزینه چاپ کتاب در اهواز با مناسب ترین کیفیتچاپ کتاب در اهوازهزینه چاپ کتاب در اهواز
هزینه چاپ کتاب در اهواز

هزینه چاپ کتاب در اهواز با مناسب ترین کیفیت

هزینه چاپ کتاب در اهواز به عنوان یکی از شهرهای ادیب پرور و نویسنده خیز ایران مورد سوال افراد فراوانی است که تصمیم گرفته اند کتاب یا مجموعه شعر خود را منتشر کنند. این افراد تلاش می کنند با یافتن ناشری معتبر و دارای رزومه کاری گسترده، کتابشان را با بهترین کیفیت و ارزان ترین روش چاپ کنند.

هزینه چاپ کتاب در اهواز

چاپ کتاب در اهواز

اهواز یکی از مراکز استانی ایران است که مرکز استان خوزستان پهناور در نقشه ایران زمین گسترده شده است. در طول سالها و قرن های متمادی نویسندگان بی شماری در این خطه زندگی کرده و علم و تمدن ایران زمین را سیراب کرده اند. ابوالحسن اهوازی ریاضیدان و منجم برجسته قرن پنجم و صاحب کتاب شرح المقاله العاشره و علی بن عباس مجوسی اهوازی، پزشک و روانشناس برجستهٔ ایرانی سده چهارم هجری نویسنده کتاب طب ملکی از جمله این افراد است.

هزینه چاپ کتاب در اهواز

برای اطلاع از هزینه چاپ کتاب در اهواز نیاز هست برخی از عوامل تاثیرگذار بر این هزینه ها را مرور کنیم:

  1. تیراژ کتاب: طبیعی است که اگر کتابی با تیراژ ۱۰۰۰ جلد چاپ شود نسبت به کتابی با تیراژ ۱۰ جلد از هزینه چاپ کتاب بالاتری برخوردار خواهد بود. ما در مجموعه کتابستان تلاش می کنیم برای بهره مندی همه نویسندگان از مزایای چاپ کتاب و آشنایی آنها با مراحل چاپ کتاب زمینه ای فراهم کنیم تا این عزیزان بتوانند با مبلغی خیلی پایین مجوزهای کامل کتابشان را ببینند و سپس در تیراژ پایین چاپ شود.
  2. انتخاب ناشر توانمند: نشر کتاب نیز مانند همه کارهای تولیدی و خدماتی دارای هزینه متنوعی است که برخی از ناشران توانسته اند با مدیریت صحیح و کاهش هزینه ها، قیمت چاپ کتاب را پایین بیاورند.

مرکز کتابستان از جمله این مراکز هست که با مدیریت توانای خود توانسته با پایین ترین مبلغ در ایران کتاب چاپ کند و خدمات خود را به صدها نویسنده تلاشگر گسترش دهد.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *