هزینه چاپ کتاب در انتشارات چقدر است؟

هزینه چاپ کتاب در انتشارات؛ مناسب برای همه

هزینه چاپ کتاب در انتشارات یکی از مواردی است که موجب نگرانی برخی از افراد متقاضی چاپ کتاب می شود. این افراد با تصور این که چنانچه اقدام به انتشار کتاب خود کنند باید برای هزینه های چاپ کتاب بودجه ی بسیار زیادی را کنار بگذارند، به طور کلی از چاپ و نشر کتاب خود منصرف می شوند. در صورتی که این تصور کاملاً اشتباه است و همین یک اشتباه محاسباتی سبب می شود تا برخی از افراد بسیار مستعد و کارآمد فرصت به اشتراک گذاشتن هنر، تجربه و دانش خود با دیگران را از دست بدهند. علاوه بر این، به سادگی خود را از یکی از مزایای چاپ کتاب که داشتن رزومه ای پربارتر می باشد، محروم می کنند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در حالی که بسیاری از مراکز چاپ کتاب نظیر سایت کتابستان با دادن مشاوره های لازم به تمام افراد علاقه مند به انتشار آثار خود در قالب کتاب، امکان چاپ کتاب آن ها را با هر میزان بودجه ای فراهم می آورند.

هزینه چاپ کتاب در انتشارات چقدر است؟

هزینه چاپ کتاب در انتشارات چقدر است؟

هزینه چاپ کتاب در انتشارات وابسته به خدماتی است که در هر مرحله از مراحل چاپ کتاب انجام می شود. به عنوان نمونه یک متن در قالب شعر، داستان، مقاله، نمایشنامه و یا هر نوع قالب دیگر، به هر اندازه هم که از لحاظ بار محتوایی دارای کیفیت بالا، بسیار زیبا و دلنشین باشد و طیف گسترده ای از مردم به خرید و مطالعه ی آن اشتیاق داشته باشند، نیازمند ویژگی های دیگری نیز خواهد بود. مثلاً اگر همین متن دارای مشکلات نگارشی اعم از وجود ایرادهایی در نشانه گذاری ها، املا، درست نویسی عبارت ها و دستور زبان باشد، به طور قطع مخاطبان را کلافه و دلزده کرده، فروش کتاب را ناموفق خواهد ساخت. بنابراین وجود یک ویراستار حرفه ای برای یک کتاب کاملاً ضروری است که در یک مرحله از این مراحل انجام می شود و هزینه ی خاص خودش را دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما