مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

چند نکته درباره هزینه چاپ کتاب الکترونیکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

هزینه چاپ کتاب الکترونیکی چگونه است؟هزینه چاپ کتاب الکترونیکی در مراکز گوناگون
چند نکته درباره هزینه چاپ کتاب الکترونیکی

هزینه چاپ کتاب الکترونیکی چگونه است؟

هزینه چاپ کتاب الکترونیکی در مقایسه با چاپ کتاب با داشتن صفحات کاغذی با توجه به این که برخی از مراحل چاپ کتاب در آن حذف می شود، برای نویسندگان بسیار پایین تر تمام خواهد شد. به دلیل استقبال عموم مردم به وسایل ارتباطی الکترونیکی نظیر تلفن همراه و علاقه مندی آن ها به کتاب های الکترونیکی، برخی از نویسندگان نیز این سبک را برای به اشتراک گذاشتن نوشته های خود انتخاب می کنند. به ویژه این که آن ها با استفاده از این روش خیلی زودتر با گرفتن بازخورد از مخاطبان خود، نتیجه ی انتشار اثر خود را متوجه خواهند شد.

در واقع به دلیل کوتاه شدن مسیری که برای انتشار کتاب در روش چاپ کتاب الکترونیکی مورد نیاز است، یکی از مزایای چاپ کتاب در این روش در کنار پایین آمدن هزینه های چاپ کتاب، افزایش پیدا کردن سرعت چاپ و نشر کتاب خواهد بود.

چند نکته درباره هزینه چاپ کتاب الکترونیکی

هزینه چاپ کتاب الکترونیکی در مراکز گوناگون

هزینه چاپ کتاب الکترونیکی در هر کدام از مراکز چاپ کتاب تابع مقررات خاص همان انتشارات می باشد و با یکدیگر متفاوت هستند. اما برای این که فردی به صورت اصولی و در انتشاراتی معتبر نظیر سایت کتابستان کتاب خود را به چاپ برساند باید مراحلی را طی کند تا بتواند به هدف خود برسد. اولین قدم و بهترین راه برای ثبت سفارش چاپ کتاب الکترونیکی در این مراکز، مشاوره با متخصصین متعلق به این مراکز است. این مشاورها به دلیل داشتن اشراف کامل به تمام نکاتی که در این باره وجود دارد، می توانند بهترین راه را با مناسب ترین هزینه به نویسندگان پیشنهاد کنند. یکی از مزیت هایی که این مراکز دارا هستند این است که خود این مراکز چاپ کتاب به عنوان یک انتشارات مستقل در حال فعالیت هستند و تمام مجوزهای لازم برای چاپ کتاب الکترونیکی را به راحتی می توانند برای نویسندگان تهیه نمایند. در نتیجه هزینه چاپ کتاب الکترونیکی کم تر شده، سرعت انجام کارها بالاتر می رود.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *