قیمت کتاب دعای ارتباط با خدا در مشهد و شهرهای بزرگ ایران

قیمت کتاب دعا اراتباط با خدا مشهد از جمله سوالهایی که افراد مومن و کسانی که دغدغه دینی دارند مطرح است؛ کسانی که به تازگی یکی از اطرافیان خود را از دست داده اند و درصدد هستند هدیه ای از طرف او به دوستان، آشنایان و همسایگان خود تحویل دهند تا همیشه به یاد متوفی باشند.

قیمت کتاب دعا اراتباط با خدا مشهد

کتاب دعای ارتباط با خدا

قیمت کتاب دعا اراتباط با خدا مشهد به عنوان نمونه ای از صدها هدیه ماندگار هست که می توان از طرف بازماندگان در اختیار دیگران قرار گیرد. با این کار برخلاف پذیرایی هایی که خانواده متوفی در مراسم ختم یا چهلم انجام می دهند و معمولا ترکیبی از چای و خرما یا کیک و ساندیس است و ماندگاری یکی دو ساعته دارند کتابچه ای کامل از دعاها و سوره های قرآنی به نام کتاب ارتباط با خدا به مهمانان ختم تحویل می شود. این نوع از هدیه سالها بلکه دهها سال قدرت ماندگاری دارد و همه ماها در برخی از منازل کتب ادعیه اهدایی مشاهده کرده ایم که دهها سال است مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت کتاب دعا اراتباط با خدا مشهد

برای دریافت بهترین و ارزان ترین قیمت برای چاپ کتاب ارتباط با خدا در مشهد راه های مختلفی وجود دارد که سفارش اینترنتی بهترین گزینه است. در این روش شما سفارش خود را از طریق سایت مرکز کتابستان ثبت می کنید و تصویر عزیز وفات کرده را ارسال می کنید تا با بهترین و بالاترین کیفیت از طریق پست دریافت می کنید.

افراد فراوانی هر روزه با این روش و با کمترین وقت گذاری و معطلی توانسته اند سفارشی با کیفیت را تحویل بگیرند و در مراسم ختم، چهلم یا سالگرد عزیز خود به مهمانان تحویل دهند. با این کار متوفی همیشه و در هر مکانی که مهمان شما مشغول قرائت دعا، مناجات یا زیارت شود به یاد خواهد بود و از ثواب قرائت ادعیه و زیارات استفاده خواهد کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما