مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

قیمت چاپ کتاب دعا به چه عواملی بستگی دارد؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

عوامل موثر در قیمت چاپ کتاب دعا
قیمت چاپ کتاب دعا

کتاب های دعا از جمله کتاب های خاصی هستند که در زمان چاپ نیاز به دقت بالایی دارند. به همین دلیل تنها ناشران با تجربه در زمینه چاپ این نوع کتاب ها فعالیت می کنند. همین مسئله منجر شده است تا قیمت چاپ کتاب دعا نسبت به دیگر کتب در انتشاراتی ها، بالاتر باشد ولی در سطح کشور ناشرانی فعالیت می کنند که با بالا بردن تیراژ توانسته اند قیمت ها را پایین نگه دارند.

قیمت چاپ کتاب دعا

افرادی که در خصوص مراحل چاپ کتاب اطلاعات دارند، برای این که هزینه های چاپ کتاب را برای خود کاهش دهند، خود بایستی به ناشران دست اول مراجعه کنند تا بتوانند هزینه ها را پایین آورند. این مسئله به میزان قابل توجهی در قیمت چاپ کتاب دعا تغییر ایجاد می کند.

البته باید بگوییم که ناشران باتجربه مسلما برای چاپ این کتاب ها می توانند به مخاطب کمک بسیاری نمایند. و با راهنمایی دقیق ناشر، کتاب دعایی در شأن خریداران عرضه شود.

اگر می خواهید کتابی وزین و ماندگار به مخاطبان خود هدیه بدهید بهتر است با مجموعه کتابستان تماس بگیرید.

عوامل موثر در قیمت چاپ کتاب دعا

مهمترین عواملی که در هزینه چاپ کتاب تاثیر گذار هستند، رنگی یا سیاه و سفید بودن متن کتاب است. و از طرف دیگر کیفیت کاغذ مورد استفاده هم در قیمت چاپ کتاب دعا موثر است.

البته انتشاراتی های معتبری که در زمینه چاپ کتاب های دعا فعالیت می کنند، خود از بهترین و با تجربه ترین کاغذ استفاده می کنند تا کیفیت کتاب چاپ شده بالا باشد. به همین دلیل می توان چاپ کتاب های دعا را به ایشان سپرد، تا تمامی مراحل کار را انجام دهند.

در نهایت کتابی را به شما تحویل دهند، که از هر نظر آماده باشد و بتوان آن را به چاپ رساند. اما مسلما این مسئله هزینه بر خواهد بود و باید به قیمت چاپ کتاب دعا از پیش توجه داشت.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *