قیمت چاپ کتاب دعا برای اموات در شهرهای مختلف

هزینه های چاپ کتاب مدتی است که به شکل خاصی افزایش یافته است. حتی این مسئله در قیمت چاپ کتاب دعا برای اموات نیز تاثیر گذار بوده است. برای این که بتوانیم هزینه های اضافه را برای چاپ این دسته از کتاب ها کاهش دهیم، لازم است به یکی از مراکز اصلی چاپ کتاب دعا دسترسی داشته باشیم.

قیمت چاپ کتاب دعا برای اموات

چاپ کتاب دعا برای اموات در زاهدان

زاهدان به عنوان یکی از مراکز استانی با جمعیت بالا هر روزه شاهد فوت انسان های شریف و بزرگواری است که انتظار دارند بازماندگان آنها هدیه ای برای جهان آخرت بفرستند که ماندگاری بالایی داشته باشد. در این میان چاپ کتاب دعا برای اموات در زاهدان یکی از ماندگارترین هدایایی است که می توانیم برای اموات خود هدیه کنیم.

با این کار ما می توانیم با چاپ حداقل ۵۰ الی ۱۰۰ جلد کتاب دعا برای اموات و چاپ عکس و مشخصات متوفی در داخل این کتابها همیشه یاد و نام او را برای دریافت کنندگان و مطالعه کنندگان این کتابها زنده کنیم.

چاپ کتاب دعا برای اموات در اهواز

اموات ما دستشان از دنیا و امور دنیوی کوتاه است و همیشه چشم به راه خیرات و دعاهای ما هستند. هدایای مختلفی را می توانیم به اموات خود هدیه کنیم که چاپ کتاب دعا برای اموات در اهواز یکی از این هدایای ماندگار است.

کتابهای دعایی که می توان برای این کار استفاده کرد به شرح زیر است:

– چاپ قرآن کریم

– چاپ مفاتیح الجنان

– چاپ کتاب ارتباط با خدا

و دهها کتاب معتبر دیگر.

با چاپ کتاب دعا برای اموات در اهواز اموات تا زمان ماندگاری این کتابها از رحمت واسعه الهی و صلوات و فاتحه قرائت کنندگان بهره مند خواهند شد.

امام صادق می‌فرماید: «میت به دعا و استغفاری که برای او می‌کنند شاد و مسرور می‌شود و گشایش پیدا می‌کند» همچنین پیامبر اکرم فرمود: «ارواح مومنان هر جمعه به آسمان دنیا مقابل خانه های خود می‌آیند و فریاد می‌کنند… ای خانواده من، پدر، فرزندان و خویشان من، بر ما مهربانی کنید.»

چاپ وقف نامه و وقف کتاب ادعیه برای اموات را هرگز فراموش نکنید چرا که رفتگان از این دنیا چشم انتظار هستند.

قیمت چاپ کتاب دعا برای اموات

قیمت چاپ کتاب دعا برای اموات

می دانیم که اموات دیگر در این دنیا نیستند و دستشان از دنیا کوتاه شده است. پس با خواندن دعاهای خاص، می توانیم برای آنها در دنیای دیگر شادی به بار آوریم. از این رو برخی از افراد به دنبال آن میروند که اقدام به چاپ کتاب دعا برای اموات خود نمایند. تا هر زمان که برایشان مقدور است، دعا برای اموات بخوانند.

با وجود این که قیمت چاپ کتاب دعا برای اموات بالا است، اما نباید از چاپ این دسته از کتاب ها منصرف شد. ممکن است اموات در دنیای دیگر، به شدت نیاز به دعای مردم زنده داشته باشند.

قیمت چاپ کتاب دعا برای اموات بسته به نوع کتاب

همانطورکه برای چاپ کتاب لازم است به نوع کتاب توجه نماییم، این که می خواهیم کتاب خود را در قطعهجیبی به چاپ رسانیم یا رقعی، برای چاپ کتاب دعا نیز بهتر است این مقوله را در نظر بگیرید. اصولا کتاب های جیبی حمل آسان تری دارند و از هزینه چاپ کمتری نیز برخوردار می باشند.

می توان با چاپ این نوع کتاب ها، از مزایای چاپ کتاب نیز برخوردار شد. پس اگر قیمت چاپ کتاب دعا برای اموات برای شما حائز اهمیت است، حتما در زمان چاپ کتاب به این مسئله توجه نمایید، که چه نوع کتابی را در چه اندازه ای می خواهید به چاپ رسانید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما