قیمت چاپ افست سربرگ چقدر است؟

قیمت چاپ افست سربرگ با بهترین کیفیت

قیمت چاپ افست سربرگ با داشتن کیفیت عالی به هر اندازه ای که باشد، یکی از هزینه هایی است که در واقع جزء سرمایه های یک مجموعه به شمار می آید. همان گونه که چاپ افست (Offset printing) برای چاپ کتاب بهترین کیفیت را به آن می دهد و از مزایای چاپ کتاب با این روش علاوه بر کیفیت بسیار خوب آن، بهره مندی متقاضیان انتشار کتاب از مناسب بودن هزینه های چاپ کتاب خواهد بود، چاپ افست سربرگ نیز تقریباً با همین ویژگی ها و مزیت ها انجام می شود.

به طور قطع تفاوت هایی در مراحل چاپ کتاب با مراحل چاپ سربرگ وجود دارد ولی در مراکز چاپ کتاب نظیر سایت کتابستان، نقطه ی مشترکی که برای این دو نوع محصول وجود دارد توجه به کیفیت نهایی کار است. بهره مندی از مواد اولیه ی با کیفیت، وضوح و شفاف بودن نوشته ها و تصاویر، رنگ آمیزی مناسب و ثابت ازجمله مواردی است که در رابطه با کیفیت داشتن سربرگ ها رعایت می شود. به دلیل همین مرغوب بودن چاپ سربرگ در روش چاپ افست باعث می شود که قیمت چاپ افست سربرگ بسیار مناسب و به صرفه باشد.

قیمت چاپ افست سربرگ چقدر است؟

میزان قیمت چاپ افست سربرگ

میزان قیمت چاپ افست سربرگ به عوامل متعددی بستگی دارد که برخی از این موارد عبارت هستند از:

  • خدمات مربوط به مرحله ی طراحی: در این مرحله طراحی طرح ها و نوشته های مورد نظر سفارش دهنده انجام می شود که البته گاهی خود مشتری ها طرح هایی کاملاً آماده تحویل می دهند که طبیعتاً این مرحله از انجام کار چاپ کردن سربرگ (Letterhead) را انجام داده اند و کار آن ها یک مرحله جلوتر می افتد.
  • جنس و گرم کاغذ
  • تعداد رنگ های مصرفی
  • یک رو یا دورو بودن سربرگ
  • تیراژ سربرگ: مناسب ترین میزان تعرفه برای قیمت چاپ افست سربرگ زمانی است که تیراژ آن بین ۱۰۰۰ تا ۵ هزار عدد به بالا باشد.
  • زمان تحویل سربرگ ها

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما