قیمت تبدیل پایان نامه به کتاب- با کمترین هزینه

آشنایی با قیمت تبدیل پایان نامه به کتاب برای دانشجویان، طلاب و اساتید حوزه و دانشگاه یکی از سؤالات اساسی پس از فازغ التحصیلی است. تحقیقات انجام شده به عنوان بخشی از پروسه دریافت مدرک کارشناسی ارشد و دکترا بسیار ارزشمند است. برای محققی که ساعات فراوانی را برای انجام کار پژوهشی صرف کرده است، ارزشمند است که نتیجه تحقیقات خود را در اختیار مخاطبان گسترده‌تری قرار دهد. اما این امر چگونه ممکن است؟ آیا قیمت تبدیل پایان نامه به کتاب خیلی بالا است؟ آیا من به عنوان یک دانشجو می‌توانم از عهده هزینه‌ها بر آیم؟ پاسخ ساده بله است. شما با انتخاب ناشری مناسب می‌توانید پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنید.

قیمت تبدیل پایان نامه به کتاب

فرق پایان نامه با کتاب

یکی از اصلی‌ترین تفاوت ها میان کتاب و پایان نامه این است که در پایان نامه سؤالات و فرضیه هایی مطرح می‌شود و نویسنده درصدد است پاسخ هایی برای این سوالات بیابد و فرضیه های خود را اثبات یا رد کند اما در کتاب توضیحاتی قطعی نوشته می‌شود توضیحاتی بدون سؤال و فرضیه و در واقع پاسخ هایی مستقیم و بررسی هایی بدون سوال و فرضیه. معمولا در پایان نامه اهداف انجام پژوهش مطرح می‌شود ولی در کتاب پژوهشگر با توجه به پژوهش‌هایش، اصول و قواعد نتیجه گیری‌هایش را در یک کتاب شرح می‌دهد. پایان نامه به گونه ای نوشته می‌شود که در پایان به یک نتیجه گیری کلی می‌رسیم اما در کتاب باید نظریه‌های علمی تثبیت شده و مورد قبول نوشته شود.

خواننده پایان نامه به دنبال اهداف، سؤالات، فرضیات، یافته‌ها، مواد و روش‌ها و نتایج یک پژوهش بر اساس اصول روش تحقیق است ولی خواننده کتاب به دنبال تمام نتایج و یافته‌ها و توضیحاتی است که در مورد موضوع به یقین رسیده است. پس با در نظر گرفتن این تفاوت ها می توانیم پایان نامه را به کتاب تبدیل می کنیم.

قیمت تبدیل پایان نامه به کتاب در شهرهای مختلف ایران

قیمت تبدیل پایان نامه به کتاب در شهرهای مختلف ایران متفاوت است و ناشران مختلف برای ارائه خدمات خود، هزینه های متفاوتی دریافت می کنند. از عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت تبدیل پایان نامه به کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حجم کتابی که از تبدیل پایان نامه حاصل شده است: طبیعی است قیمت تمام شده کتابی که ۱۲۰ صفحه است نسبت به کتابی که ۵۰۰ صفحه است متفاوت خواهد بود.
  • تیراژ نهایی کتاب: اکثر محققان فکر می کنند حتما لازم است کتاب خود را با حداقل ۱۰۰۰ جلد چاپ بکنند و این امر با توجه به هزینه های سرسام آور کاغذ و ملزومات چاپ هزینه بالایی دارد؛ در حالی که برای شروع کار می توان کتاب خود را با تیراژ های ۵ یا ۱۰ جلدی چاپ کرد و در صورت استقبال مجامع علمی با تیراژ بالاتری منتشر نمود.
  • حق نشر: از عوامل مهم تاثیرگذار در قیمت تبدیل پایان نامه به کتاب حق نشر ناشر است. برخی از نویسندگان به تصور اینکه انتشار کتاب توسط ناشران بزرگ امتیازات بالایی دارد مجبور می شوند به حق نشر بالای این همکاران تن دهند در حالی که امتیاز تبدیل پایان نامه به کتاب ثابت بوده و برای ناشران تفاوتی ندارد. به عبارت دیگر فرقی نمی کند که شما کتابتان را بوسیله فلان ناشر مطرح بین المللی چاپ کنید یا یک ناشر معمولی. امتیازات اختصاصی به هر دو کتاب یکشان است.

با توجه به موارد فوق باید بگوییم: در عصر کنونی لازم نیست شما برای دریافت قیمت تبدیل پایان نامه به کتاب زحمت فراوانی بکشید بلکه می توانید با مراجعه با وبسایت های اینترنتی و تماس با ناشران، صفر تا صد پروسه تبدیل پایان نامه به کتاب را به یکی از آنها که قیمت مناسب تری ارائه می کند و از کیفیت کار او اطمینان دارید بسپارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما