مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

قرآن ۱۲۰ حزبی قیمت عالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قرآن ۱۲۰ حزبی قیمت ارزانقرآن ۱۲۰ حزبی قیمت عالی با کیفیت
قرآن 120 حزبی قیمت عالی

قرآن ۱۲۰ حزبی قیمت ارزان

تهیه ی قرآن ۱۲۰ حزبی قیمت مناسب برای تمام افرادی که مایل به تهیه ی بهترین خیرات برای عزیزان سفرکرده ی خود به دیار باقی هستند، یک فرصت ویژه به شمار می آید. به دلیل این که با تلاوت هر آیه از سوره های قرآن ثوابی به روح فرد فوت شده می رسد و روح او را غرق در آرامش می کند، بسیاری از افرادی که عزیزی را از دست می دهند، با چاپ قرآن ۱۲۰ حزبی و یا گاهی چاپ کتاب دعا برای اموات، شرایط آمرزش عزیزان سفرکرده ی خود را فراهم می آورند. آن ها با انجام این کار نه تنها باعث آرامش عزیزی که از دست داده اند می شوند، خود نیز با اطمینان از روح آرام گرفته ی فردی که دوستش دارند، آرامش پیدا می کنند.

مراکز چاپ کتاب نظیر سایت کتابستان نیز با فراهم آوردن امکان چاپ کتاب دعا و قرآن ۱۲۰ حزبی با قیمت مناسب، امکان انجام این خیرات با ارزش را برای طیف وسیعی از متقاضیان انجام این کار آسان کرده است.

قرآن 120 حزبی قیمت عالی

قرآن ۱۲۰ حزبی قیمت عالی با کیفیت

یکی از ویژگی هایی که علاوه بر قیمت قرآن ۱۲۰ حزبی برای متقاضیان خرید آن بسیار مهم و ضروری محسوب می شود، کیفیت این تعداد جلدهای قرآن می باشد؛ چه از نظر محتوایی و چه از نظر فنی و مسائل مربوط به صحافی و چاپ کتاب. داشتن کیفیت بالا برای هر نوع کتابی باعث می شود تا دوام آن ها تا حد قابل ملاحظه ای بالا برود و در استفاده کردن های مکرر کم ترین فرسودگی را پیدا کنند. از آن جایی که قرآن های ۱۲۰ حزبی به دفعات مورد استفاده قرار می گیرند و امکان به کارگیری آن ها در مراسم مختلف ختم قرآن وجود دارد، به همین دلیل اهمیت دارا بودن کیفیت عالی برای این نوع کتاب ها فوق العاده بیش تر از سایر کتاب ها خواهد بود.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *