مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

طریقه تبدیل پایان نامه به کتاب به چه صورت است؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه و طریقه تبدیل پایان نامه به کتاب به چه صورت است؟
طریقه تبدیل پایان نامه به کتاب

طریقه تبدیل پایان نامه به کتاب مسئله مهمی است بسیاری از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا درگیر آن هستند. زیرا می توانند با تبدیل کردن پایان نامه های خود به کتاب، از مزایای بسیاری در این زمینه برخوردار هستند. برای همین همیشه به دنبال موسسه های خاصی هستند که در این زمینه به آنها کمک کنند.

بهترین روش برای این که بتوانید پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنید، سپردن آن به دست افراد متخصص است. اما اگر علاقه مند هستید در مورد طریقه تبدیل پایان نامه به کتاب اطلاعاتی به دست آورید، با ما همراه باشید. تا در مورد مهمترین این مراحل اطلاعاتی را برای شما بیان کنیم.

طریقه تبدیل پایان نامه به کتاب

نحوه و طریقه تبدیل پایان نامه به کتاب به چه صورت است؟

بسیاری از مولفان کتاب تصور می کنند که تلاش های مستمری که در تهیه پایان نامه داشته اند، به تنهایی برای تبدیل آن به کتاب کافی است. اما باید بگوییم به راحتی نمی توان پایان نامه ای را به کتاب تبدیل نمود. لازم است از کوچکترین جزئیات موجود در پایان نامه، تا مهمترین جزئیات آن را تغییر داد.

از سوی دیگر پیش از کسب اطلاع در مورد طریقه تبدیل پایان نامه به کتاب، لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که پس از جلسه دفاع خود از پایان نامه، حتما به دنبال تبدیل آن به کتاب باشید. پس لازم است ابتدا بدانید از چه بخش هایی در پایان نامه باید در کتاب استفاده کنید.

تمامی پایان نامه ها از ۵ فصل مجزا برخوردار هستند، که از این ۵ فصل تنها چند مورد آن باید در کتاب بیان شود. از این رو نیازی نیست تمامی فصل های پایان نامه را در کتاب خود بیاورید. یعنی در کتاب نیازی به آوردن فرضیه، سوالات پژوهشی، بیان مسئله و این دسته از اطلاعات نیاز نیست.

بهتر است برای آنکه نحوه و طریقه تبدیل پایان نامه به کتاب به درستی انجام شود، آن را به دست یک فرد متخصص در این زمینه بسپارید.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *