مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

سفارش کتاب دعا جهت وقف با شرایط خوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

سفارش کتاب دعا جهت وقف و هدیهسفارش کتاب دعا جهت وقف با کیفیت بالا
سفارش کتاب دعا جهت وقف با شرایط خوب

سفارش کتاب دعا جهت وقف و هدیه

سفارش کتاب دعا جهت وقف به خصوص برای افرادی که از این دنیا رفته و دست آن ها از دنیا کوتاه شده است یکی از کارهای بسیار ارزشمند است. بازماندگان فرد فوت شده با چاپ کتاب دعا برای اموات و هدیه ی کتاب های دعا به دوستان و نزدیکان خود می توانند سبب آرامش عزیز سفرکرده ی خود شوند. به ویژه این که در بسیاری از مراکز چاپ کتاب نظیر سایت کتابستان، این امکان وجود دارد که صفحه ی اول کتاب به متن یادبودی درباره ی فرد فوت شده اختصاص داده شود.

به این صورت، یاد آن شخص در ذهن کسی که مشغول راز و نیاز با خدا می باشد، زنده شده، یادی از او کرده، برایش طلب مغفرت می کند. در واقع سفارش کتاب دعا جهت وقف برای اموات بهترین هدیه ها را برای زندگی ابدی آن ها به همراه خواهد آورد.

سفارش کتاب دعا جهت وقف با شرایط خوب

سفارش کتاب دعا جهت وقف با کیفیت بالا

سفارش کتاب دعا جهت وقف به یک مرکز چاپ کتاب معتبر که دارای کارکنانی حرفه ای برای تمام مراحل کار هستند، کیفیت نهایی کتاب دعا را کاملاً تضمین می کند. در حقیقت چاپ کتاب دعا در این مراکز تخصصی که به دلیل سال ها تجربه ی موفق در این زمینه به تمام ریزه کاری های چاپ کتاب اشراف کامل دارند، نتیجه ای بی نهایت رضایت بخش خواهد داشت و اگر خلاف این روال درست اقدامی انجام شود، احتمال خدشه دار شدن کیفیت کتاب بسیار بالا می رود.

به عنوان مثال، یکی از مهم ترین ویژگی هایی که برای یک کتاب دعا لازم است یعنی داشتن خط مناسب و خوانا، در این مراکز به خوبی رعایت می شود. به ویژه این که در صورت خوانا نبودن متون عربی کتاب، به هیچ وجه امکان استفاده از آن وجود نخواهد داشت و تمام هزینه های صرف شده به هدر خواهد رفت. این تنها نمونه ای از موارد مهمی است که در انتخاب یک واحد انتشاراتی به منظور سفارش کتاب دعا جهت وقف بسیار مهم و ضروری است.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *