مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

سفارش مفاتیح برای وقف با کیفیت خوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

سفارش مفاتیح برای وقف و هدیهسفارش مفاتیح برای وقف در بهترین شرایط
سفارش مفاتیح برای وقف با کیفیت خوب

سفارش مفاتیح برای وقف و هدیه

سفارش مفاتیح برای وقف به ویژه به عنوان چاپ کتاب دعا برای اموات یکی از کارهای بسیار با ارزشی است که افراد بیشماری برای عزیزانی که از دست داده اند انجام می دهند. دلیل این کار این است که دست اموات با سفرشان به دنیایی دیگر از دنیا کوتاه شده است، خواندن هر دعا، اقامه ی هر رکعت نماز، تلاوت هر آیه ای از قرآن و فرستادن ثوابی از این اعمال برای آن ها، بی نهایت ارزشمند است و سبب آرامش آن عزیزان سفرکرده می شود.

با سفارش مفاتیح برای وقف و هدیه به کسانی که اهل راز و نیاز خالصانه با معبود خود هستند، با هر بار مراجعه ی آن ها به این کتاب دعا و راز و نیازشان با خدا، هدیه ای نیز برای فرد فوت شده ای که به نیت او این وقف انجام شده است، فرستاده خواهد شد. در واقع برای کسی که از این دنیا رفته است هیچ هدیه ای با ارزش تر از دعا، ذکر صلوات، خواندن قرآن و طلب مغفرت برای او نیست.  

سفارش مفاتیح برای وقف با کیفیت خوب

سفارش مفاتیح برای وقف در بهترین شرایط

با انجام سفارش مفاتیح برای وقف در مراکز چاپ کتاب معتبر مانند سایت کتابستان می توان از شرایط بسیار عالی این مراکز بهره مند شد. داشتن کیفیت عالی کتاب مفاتیح و قیمت مناسب آن از مزیت های بسیار مهمی است که چاپ کتاب دعا در این مراکز دارا هستند. متقاضیان سفارش مفاتیح برای وقف در این مراکز می توانند با گرفتن مشاوره های لازم از کارشناس های متخصص و با تجربه، خدمات گوناگون را با قیمتی که با بودجه ی آن ها هماهنگی لازم را دارد، انتخاب کنند. به عنوان مثال آن ها می توانند قطع کتاب مفاتیح الجنان را به گونه ای که با هدف آن ها از چاپ کتاب و بودجه ی آن ها متناسب است، انتخاب کنند.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *