مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

سایت تبدیل پایان نامه به کتاب ؛ آسان ترین راه تبدیل پایان نامه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزایای مراجعه به سایت تبدیل پایان نامه به کتاب
سایت تبدیل پایان نامه به کتاب

بیشتر دانشجویان دکترا و کارشناسی ارشد با این مسئله مشکل دارند، که از چه طریق پایان نامه خود را به کتاب تبدیل نمایند؛ شاید در چند سال قبل این مسئله کمی حساس و مشکل آفرین بود؛ اما امروزه با مراجعه به سایت تبدیل پایان نامه به کتاب ، در کمترین زمان ممکن می توان پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کرد.

اما آیا می دانید انجام فرایند تبدیل پایان نامه چه تاثیری می تواند بر روی رزومه تحصیلی شما داشته باشد؟ زمانی که به سایت تبدیل پایان نامه به کتاب مراجعه می کنید تا پایان نامه خود را به کتاب تبدیل نمایید، باید این نکته را بدانید که فرایند تبدیل پایان نامه برای شما ۲۲ نمره در مصاحبه دکتری در بر خواهد داشت.

در حالی که اگر بیشترین میزان مقاله پژوهشی و عملی را انجام داده باشید، باز هم نمی توانید از امتیازی که با تبدیل پایان نامه به کتاب به دست می آورید، بهره مند شوید.

سایت تبدیل پایان نامه به کتاب

مزایای مراجعه به سایت تبدیل پایان نامه به کتاب

بیشتر دانشجویان کارشناسی ارشد از این مسئله اطلاع ندارند که می توانند با کمترین میزان هزینه، کتابی از پایان نامه خود به دست آورند. اما تمام دانشجویان کارشناسی ارشد به این مسئله واقف هستند که تبدیل پایان نامه به کتاب، در آزمون های استخدامی و مصاحبه دکترا حائز اهمیت می باشد.

از این رو تمامی دانشجویان برای این که از این مزایای تبدیل پایان نامه برخوردار شوند، بهتر است به دنبال بهترین سایت تبدیل پایان نامه به کتاب روند. البته این کار می تواند با کمترین میزان هزینه انجام شود. اما مزایای بسیاری با خود به همراه داشته باشد.

اصلا به این مسئله فکر نکنید که لازم است کتاب خود را در تیراژ بالا به چاپ رسانید، حتی اگر تیراژ کتاب محدود نیز باشد مزایای و اعتبار لازم را برای مولف به همراه خواهد داشت.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *