مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

راهنمای چاپ قرآن حزبی برای اموات

آنچه در این مقاله می خوانید...

چاپ قرآن حزبی برای اموات با بهترین کیفیتکیفیت ظاهری چاپ قرآن حزبی برای امواتکیفیت صحافی چاپ قرآن حزبی برای اموات
چاپ قرآن حزبی برای اموات

چاپ قرآن حزبی برای اموات با بهترین کیفیت

چاپ قرآن حزبی برای اموات مانند چاپ کتاب دعا برای اموات یکی از کارهای بسیار با ارزشی است که بازماندگان یک فرد فوت شده برای او انجام می دهند. با هدیه ی این قرآن های حزبی به مساجد و استفاده از آن ها در مراسم ختم عزیزان درگذشته ی دیگران، سبب می شود تا آن فرد فوت شده نیز در ثواب قرائت قرآن این مراسم که اغلب با دل های شکسته خوانده می شود، شریک شود. به جرأت می توان گفت مهم ترین موردی که در رابطه با چاپ قرآن حزبی برای اموات باید مورد توجه قرار بگیرد، کیفیت آن است. کیفیت قرآن حزبی یک مفهوم کلی بوده، برای بهتر مشخص شدن آن باید آن را جزئی تر مورد بررسی قرار داد؛ چراکه کیفیت این نوع چاپ کتاب قرآن به عوامل متعددی بستگی دارد.

چاپ قرآن حزبی برای اموات

کیفیت ظاهری چاپ قرآن حزبی برای اموات

چاپ قرآن حزبی برای اموات باید دارای ظاهری با کیفیت باشد. یکی از مهم ترین ملاک هایی که نقشی تعیین کننده در کیفیت ظاهری این کتاب ارزشمند دارد، خطاطی آن است. انتخاب نوع خطاطی کتاب قرآن باید واضح، خوانا، صحیح و در اندازه ای مناسب برای راحت خوانده شدن باشد. علاوه بر این، اعراب گذاری واضح و صحیح نیز یک مورد بسیار مهم و ضروری برای چاپ قرآن حزبی به شمار می آید. به همین دلیل است که سفارش و خرید قرآن حزبی را حتماً بایستی به مراکز چاپ کتاب متخصص نظیر سایت کتابستان سپرد تا تمام معیارهای چاپ صحیح یک کتاب قرآن در آن رعایت شود.

کیفیت صحافی چاپ قرآن حزبی برای اموات

کیفیت چاپ و صحافی قرآن های حزبی باید در حدی باشد که دوام کتاب تا سال ها همچنان مثل کیفیت اولیه ی آن باقی بماند و با در دست گرفتن های مداوم مخدوش و پاره نشود. یکی از کارهایی که برای حفظ دوام این کتاب ها انجام می شود این است که تمام برگه های کتاب داخل سلفون قرار داده می شود. تمام مراکز چاپ کتاب معتبر دقیقاً به همین شکل عمل می کنند.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *