مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

راهنمای خرید کتاب دعای گنج العرش

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید کتاب دعای گنج العرش برای هدیهخرید کتاب دعای گنج العرش یا چاپ آن
راهنمای خرید کتاب دعای گنج العرش

خرید کتاب دعای گنج العرش برای هدیه

خرید کتاب دعای گنج العرش یکی از گزینه های ارزشمند برای هدیه دادن است. هدیه دادن به دوستان و آشنایان، همچنین یکی از کتاب هایی است که مدیران مختلف بخش های اداری می توانند برای هدیه به کارمندان خود در مناسبت های ویژه ی مذهبی خریداری نمایند. افرادی نیز هستند که تمایل دارند یک کتاب دعا به عنوان یادبود برای عزیزی که از دست داده اند، به دوستان و آشنایان خود هدیه بدهند. هدف آن ها این است که در زمان خواندن دعا و تلاوت سوره های قرآن یادی از آن عزیز سفرکرده که دستش از دنیا کوتاه شده است، نیز بشود. به همین دلیل لازم است تا در خرید کتاب دعای گنج العرش کاملاً دقت شود تا هدیه ای با کیفیت بالا به دیگران تقدیم گردد.

راهنمای خرید کتاب دعای گنج العرش

خرید کتاب دعای گنج العرش یا چاپ آن

اگر افراد به جای خرید کتاب دعا به صورت آماده و چاپ شده، چاپ کتاب دعا برای اموات را با مراجعه به مراکزی که در این زمینه فعالیت دارند نظیر سایت کتابستان انجام بدهند، می توانند بهتر به مدیریت هزینه ها بپردازند. در واقع آن ها می توانند با مشورت گرفتن از متخصصین فعال در مراکز چاپ کتاب در عین حال که کیفیت نهایی کار را در نظر می گیرند، خدمات را به گونه ای انتخاب کنند که چاپ کتاب دعا برای آن ها ارزان تر تمام شود. به عنوان مثال در زمان انتخاب کاغذ مجبور به انتخاب نوع اعلای کاغذ نیستند و می توانند نوعی از کاغذ را که دارای قیمتی ارزان تر است برای چاپ کتاب در نظر بگیرند. علاوه بر این، به دلیل این که در این روش می توانند تعداد کتاب برای چاپ را خودشان سفارش بدهند، تعداد کتاب و خدمات متناسب با این تعداد را زیر نظر کارشناس های متخصص در این زمینه می توانند به صورتی انتخاب کنند که با بودجه ی مدنظر آن ها کاملاً متناسب باشد.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *