مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

راهنمای خرید قرآن ۱۲۰ حزبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید قرآن ۱۲۰ حزبی برای هدیهخرید قرآن ۱۲۰ حزبی با بهترین کیفیت
راهنمای خرید قرآن 120 حزبی

خرید قرآن ۱۲۰ حزبی برای هدیه

خرید قرآن ۱۲۰ حزبی یکی از بهترین هدیه هایی است که بازماندگان فرد فوت شده می توانند برای عزیز سفرکرده ی خود تهیه کنند تا توشه ای ماندگار و فوق العاده ارزشمند برای زندگی ابدی و جاودانه ی او باشد. در حقیقت علاوه بر چاپ کتاب دعا برای اموات و هدیه ی آن به دوستان و آشنایان که یاد آن عزیز را زنده نگه می دارد و سبب آرامش او می شود، چاپ قرآن ۱۲۰ حزبی و هدیه ی آن نیز باعث می شود تا فرد فوت شده در ثواب تلاوت سوره های قرآن سهیم شود.

به دلیل همین یادآوری و طلب مغفرت همیشگی برای عزیزان سفرکرده است که یکی از بهترین خیراتی که می توان برای این عزیزان تهیه کرد، خرید قرآن ۱۲۰ حزبی و کتاب دعا می باشد که هم می توانند در محیط های خانوادگی مورد استفاده قرار بگیرند و هم می شود آن ها را در مساجد برای استفاده ی عموم قرار داد.

راهنمای خرید قرآن 120 حزبی

خرید قرآن ۱۲۰ حزبی با بهترین کیفیت

یکی از مهم ترین مواردی که در زمان خرید قرآن ۱۲۰ حزبی باید به آن توجه شود، کیفیت آن می باشد. کیفیت این کتاب ارزشمند حتماً باید بسیار عالی باشد تا در استفاده کردن های مکرر از آن، ذره ای آسیب نبیند و همچنان با کیفیت مناسب قابل استفاده باشد. به همین دلیل است که چاپ قرآن در مراکز چاپ کتاب نظیر سایت کتابستان زیر نظر متخصصینی متعهد انجام می شود که به تمام امور و استانداردهای لازم برای چاپ این کتاب مقدس با داشتن کیفیت بالا آشنایی کامل دارند. به عنوان نمونه یکی از نکات بسیار مهم در چاپ قرآن استفاده از خطی خوانا که دارای اندازه ای مناسب برای راحت خواندن می باشد، است. یک مرکز چاپ کتاب با تجربه به راحتی می تواند بهترین فونت را برای این کار انتخاب کند تا در زمان تلاوت قرآن، کیفیت محتوایی آن به طور کامل حفظ شود.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *