مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

راهنمای تبدیل پایان نامه به کتاب برای کسب امتیازات آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای تبدیل پایان نامه به کتاب با کمترین هزینه 
راهنمای تبدیل پایان نامه به کتاب

اگر به فکر این هستید که برای مصاحبه دکترا امتیاز خوبی داشته باشید، تا با رزومه عالی در این آزمون قبول شوید، لازم است ابتدا پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کند. برای این کار لازم است راهنمای تبدیل پایان نامه به کتاب را مطالعه نمایید، تا با کمترین هزینه، این فرایند را طی کنید.

بیشتر دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا، برای این که در آزمون ها و مصاحبه دکترا موفق شوند، به سراغ راهنمای تبدیل پایان نامه به کتاب می روند. تا از مزایای چاپ کتاب بهره مند شده، و به این طریق رزومه خود را تقویت کنند.

با تبدیل پایان نامه می توانید از مزایا و امتیازات ان استفاده کنید. حتی ممکن است کتابی که شما به چاپ رسانده اید، آنقدر خوب باشد که نظر مصاحبه گران را به خود جلب نموده و آنها را تحت تاثیر قرار دهد.

راهنمای تبدیل پایان نامه به کتاب

راهنمای تبدیل پایان نامه به کتاب با کمترین هزینه 

بدون شک همه دانشجویان زمان کافی برای ان ندارند که تمامی مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب را طی کنند. یا حتی اقدام به نوشتن یا ترجمه کتاب نمایند. از این رو این افراد می توانند به سراغ مراکز معتبری که در این زمینه فعالیت دارند رفته، و با کمترین هزینه، اقدام به تبدیل پایان نامه خود به کتاب نمایند.

برای این که هزینه های چاپ کتاب برای مولف کاهش یابد نیز، این دانشجویان می توانند در صورت داشتن زمان کافی، برخی از مراحل تبدیل پایان نامه را با کسب راهنمای تبدیل پایان نامه به کتاب در منزل انجام دهند. مثلا می توانند با حذف کردن برخی از بخش های پایان نامه، ان را برای تبدیل کردن به کتاب آماده نمایند.

بدون شک تبدیل پایان نامه به کتاب، نه نیاز به صرف زمان زیادی دارد، و نه به نوشتن و ترجمه کردن احتیاج دارد. یک روش ساده برای کسب امتیازات چاپ کتاب برای مصاحبه دکترا، که می توان به آن تکیه کرد. تا موفقیت بیشتری بدست آورد.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *