درباره چاپ دیجیتال کتاب در اصفهان

هزینه چاپ دیجیتال کتاب در اصفهان

در مقایسه با چاپ افست که در واقع از روش های سنتی در صنعت چاپ به شمار می آید، چاپ دیجیتال کتاب در اصفهان روشی جدید با هزینه ای بالاتر است. اما نکته ی مهمی که در رابطه با هزینه های چاپ کتاب در چاپ دیجیتال (Digital printing) وجود دارد این است که در نهایت، مجموع هزینه ها به گونه ای است که این بالا بودن هزینه جبران می شود. به این معنی که برخی ویژگی ها در این روش چاپ سبب می شود تا چاپ کتاب در تیراژ پایین با قیمتی پایین تر از روش چاپ افست انجام شود.

چاپ دیجیتال کتاب در اصفهان و خصوصیات آن

برخی از ویژگی ها که در چاپ دیجیتال کتاب در اصفهان و در همه ی مراکز چاپ کتاب معتبر نظیر سایت کتابستان وجود دارند، سبب می شود تا کتابی با کیفیت با قیمتی فوق العاده مناسب به چاپ برسد. دو مورد از این ویژگی ها عبارت هستند از:

  • میزان تیراژ کتاب
  • کاهش نیروی انسانی

درباره چاپ دیجیتال کتاب در اصفهان

میزان تیراژ کتاب

یکی از مزایای چاپ کتاب در این روش، امکان چاپ و نشر کتاب به هر تعدادی است که نویسنده با توجه به بودجه ی خود مایل به انجام آن است.

این ویژگی به نویسنده این امکان را می دهد تا با کمک ناشر از مراحل چاپ کتاب آگاه شده، در هر مرحله با توجه داشتن به کیفیت نهایی کار از خدمات ارزان تر استفاده کند. در زمان انتشار کتاب در این روش حتی با کم کردن یک جلد نیز هزینه تا حد قابل ملاحظه ای پایین تر می آید.

کاهش نیروی انسانی

کاهش نیروی انسانی در چاپ دیجیتال کتاب در اصفهان از دو جنبه ی زیر دارای اهمیت است:

  • کاهش خطا: به دلیل انجام شدن اکثر قریب به اتفاق کارهای چاپ کتاب در روش چاپ دیجیتال امکان خطای انسانی تا حد صفر درصد پایین می آید.
  • کم شدن هزینه ها: کم شدن نیروی انسانی هزینه های نیروی کار را کاهش می دهد و در این صورت مجموع هزینه های نهایی نیز کم می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما