مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

هزینه استخراج کتاب از پایان نامه- پایین ترین هزینه در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

هزینه استخراج کتاب از پایان نامه بسته به چه مواردی محاسبه می‌شود؟

برای این که بتوانید پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنید، لازم است برخی هزینه‌های خاص را بپردازید. اصولاً هر انتشاراتی یک تعرفه مشخص به عنوان هزینه استخراج کتاب از پایان نامه دارد. اما به طور کلی باید بگوییم این هزینه بر اساس حجم کتاب مورد نظر و موضوع آن تعیین می‌شود.

بیشتر دانشجویان پس از گذراندن دوره کارشناسی ارشد یا دکترای خود، پایان نامه‌ای آماده می‌کنند که لازم است به کتاب تبدیل شود. تنها در این حالت است که دانشجو می‌تواند از مزایای چاپ کتاب بهره مند شود. اما برخی هزینه‌های چاپ کتاب وجود دارد که لازم است توسط دانشجو به انتشاراتی مورد نظر پرداخته شود.

هزینه استخراج کتاب از پایان نامه

هزینه استخراج کتاب از پایان نامه بسته به چه مواردی محاسبه می‌شود؟

به طور کلی باید بگوییم پس از پرداخت هزینه استخراج کتاب از پایان نامه از سوی دانشجو، حدوداً ۷ روز زمان برای استخراج کتاب از پایان نامه لازم است. البته برخی از دانشجویان به دلیل داشتن مهارت کافی، بسیاری از فرایندهای چاپ کتاب را طی می‌کنند.

زیرا این دسته از افراد در خصوص مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب اطلاعات دارند. اما برخی دیگر از افراد با پرداخت هزینه استخراج کتاب از پایان نامه به انتشاراتی‌های معتبر، این مقوله را به آن‌ها می‌سپارند. اما به طور کلی استخراج کتاب از پایان نامه یک فرایند ساده است و به شرایط خاصی وابسته نیست.

اما مسئله‌ای که میزان هزینه استخراج کتاب از پایان نامه را تحت تأثیر قرار می‌دهد، استخراج یک عنوان مناسب از مقاله است. پس از انتخاب عنوان مناسب، دیگر مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب به راحتی صورت می‌پذیرد. حتی دانشجو یا استاد نیز می‌توانند خود به راحتی اقدام به تبدیل پایان نامه به کتاب نمایند.

اما باز هم برای آن که کتاب مناسبی تهیه شود، لازم است کار را به دست شخصی که در این زمینه مهارت دارد سپرد.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *