مجموعه کتابستان با بهره گیری از کادر تخصصی قوی برای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب آمادگی دارد.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری

تبدیل پایان نامه به کتاب در تهران با کمترین هزینه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهمترین نکات تبدیل پایان نامه به کتاب در تهران

بسیاری از اساتید و دانشجویان فارغ التحصیل دوره کارشناسی ارشد و دکترا، علاقه مند تبدیل پایان نامه به کتاب در تهران هستند. اما هیچ کدام از این افراد نمی دانند مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب چگونه است، و باید برای انجام این تبدیل چه اقداماتی انجام دهند.

برای کاهش هزینه های چاپ کتاب، بهتر است پیش از تبدیل پایان نامه، برخی نکات مهم را در نظر داشته باشید. زیرا بدون تردید نمی توان به راحتی پایان نامه را با همان سبک نگارشی، به کتاب تبدیل کرد. لازم است برخی اصلاحات بر روی پایان نامه انجام شود، تا در حین تبدیل به کتاب مشکلی برای نگارنده و چاپگر پیش نیاید.

تبدیل پایان نامه به کتاب در تهران

مهمترین نکات تبدیل پایان نامه به کتاب در تهران

اولین مسئله ای که باید همیشه به خاطر داشته باشید این است که کتاب ها دارای فصل بندی و فهرست بندی هستند. در حالی که بیشتر پایان نامه ها فصل بندی نشده و حتی فهرست مناسبی نیز برای آنها تهیه نمی شود. پس اولین قدم آماده کردن پایان نامه برای تبدیل به کتاب، ایجاد یک فهرست مطالب مناسب است.

این مورد نیاز به حوصله و دقت زیادی دارد. پس بدون در نظر گرفتن مسائل مختلف، پیش از تبدیل پایان نامه به کتاب در تهران زمان لازم را برای تهیه فهرست مناسب کتاب در نظر بگیرید. دومین مسئله ذکر منابع مورد استفاده برای تهیه پایان نامه در انتهای کتاب است.

کتاب هایی که داری لیست منابع پرباری هستند، بدون تردید بیشتر می توانند مخاطب را به سمت خود جذب کنند. از این رو حتما به این مسئله توجه داشته باشید که لیست منابع را نیز همچون لیست فهرست کتاب با حوصله و دقت دسته بندی کنید. با رعایت هر یک از این نکات برای تبدیل پایان نامه به کتاب در تهران، به راحتی می توانید از مزایای چاپ کتاب بهره مند شوید.

زیرا چاپ کتاب برای نگارنده پایان نامه امتیازات بسیاری به همراه خواهد داشت. که در آینده می تواند موفقیت های بسیاری را برای شخص به همراه داشته باشد.

رضا مطهری

مرکز چاپ و انتشار کتابستان در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب، فعالیت خود را از سال 1393 به عنوان یکی از بزرگترین مراکز این کار در ایران آغاز نموده است. 

مجموعه کتابستان از شما در راستای ارائه خدمات چاپ و انتشار کتاب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • ارتباط با ما (از ساعت 8 تا 22)

    09145874352 آقای مطهری
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *